Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetseges olyan hogy kutyusom...

Lehetseges olyan hogy kutyusom reggelente tenyleg csak megszokasbol izgalmaban kohog, de semmi baja?

Figyelt kérdés
Mert a nyaron volt egy hosszan elhuzodo es vissza visszatero kennelkohogese,amit nagyon nehezen sikerult kikezelni,a legyengult szervezete miatt(mert mikor befogadtam,vemhes volt,es veszelyes vemhes,mert kistermete miatt nem tudta volna megszulni a kolykoket,mert naggy kantol voltak,ezert felidoben muteni kellett,nehez mutet volt,es azutan legyengult a szervezete es ott el is kapta a kennelkohogest),de vegult sikerult,es teljesen tunetmentes lett.De mar joideje viszont,reggelente mikor annyira orul nekem es izgul,elkezd ugyanugy kohogni.De csak reggel,makor barmennyire is orul,nem kohog.Elvittem kivizsgalasokra az orvoshoz,mert attol feltem visszamaradt neki a betegsegrol,...de a vizsgalatok szerint semmi baja,igen egeszseges kutyus.Sem nem asztmas,sem nem allergias,semmi baja a tudejenek,semmi legzoszervi baj,es a szivenek sincs semmi baja.Hat nem ertettem akkor miert van,de az orvos szerint ez mar csak egy felvett megszokas,es oromeben reggel,ebredes utan nyilvanul meg.Lehetseges valoban ilyesmi???Ha valakinek mar volt hasonlokepp a kutyusa,irjon!!elore is koszonom!
2011. nov. 15. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy egy rögzült szokás (ezt te tudhatod, viszont az érdekes, hogy nem kifejezetten izgatott állapotban produkálja a tüneteket) egy vérképet csináltatnék neki!

Sokat iszik?nem túlsúlyos?mivel táplálod?

2011. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normalis mennyisegu vizet fogyaszt,a sulya is normalis,az orvos szerint is,taplalni pedig jo minosegu kutyakonzervvel,illetve felvagotakkal taplalom.Sokat mozog,szaladgal,jatszik,nagyon aktiv,energikus,jokedelyu kutyus.Es reggel mikor a kohogest produkalja,nagyon orul es izgul,de az az erdekes hogy csak reggel.Maskor hiaba orul vagy izgul nagyon,nem szokott,csak nagyon nagyon ritkan.
2011. nov. 15. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Kutyakonzervvel és felvágottal? Ugya tudod, hogy azokból nem jut a kutyád elég tápanyaghoz? Olvasd csak el, mi van a konzerven, és ne hagyd figyelmen kívül azt a 80% vizet, amivel kezdődik a felsorolás. A felvágottak meg nagyrészt összefűszerezett hulladék húsból vannak, az sem éppen egy vitaminbomba. Nem mondom, hogy ettől köhög, de azért táplálhatnád éppenséggel rendesen is.
2011. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos ilyet adjak neki,ne hazikosztot.Ne gondold hogy sima felvagottat vagy konzervet kap semmivel.Makaronival keverem neki ossze,hogy taplalo legyen.Es nagyon jol nez ki a kutyusom.Emellett kap kulon vitamint,es szaraz kutyaeledelt is,jo minosegut.Immunerositoket is kapott.En tenyleg hogy nem taplalom rosszul a kutyaimat,meg lehet oket nezni milyen jol neznek ki es milyen energikusak,az orvosom is azt mondta hogy nagyon is jol nez ki,es megfelelo neki a taplalek,csak ne etessem tul,mert kistermetu.Ram tenyleg nem lehet azt mondani hogy nem torodom a kutyaimmal,vagy nem taplalom oket jol,mert nem a sajat fejem utan megyek,es vizsgalatokra is mindig viszem oket,barmi van.Miert mit kellene neki adjak enni?moslekot?vagy megis mit?arra torekedtem hogy egteszseges minosegi taplalekot kapjon,ne valami szart.
2011. nov. 15. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!