Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még a szerelmem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a szerelmem? Vagy már csak megszokásból van velem?

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyunk együtt a barátommal. Mindketten 20 évesek vagyunk! Nagyon szeretjük egymást, legalábbis én még mindig ugyanazt érzem iránta, mint a kapcsolatunk elején, de az ő érzelmeiben nem vagyok teljesen biztos! Néha azt érzem, hogy már nem szeret és hogy csak megszokásból van velem! Rákérdeztem erre, de ő tagadja. Mikor együtt vagyunk alig van beszédtémánk, szinte mindig csak este találkozunk, ráaádásul úgy érzem, hogy minden fontosabb neki nálam! Mit tegyek? Hogyan derítsem ki, hogy mégis mit érez irántam? Illetve, hogy szeret-e még? Félek, hogy csak azért van velem, mert így legalább van egy állandó barátnője, akivel bármit megbeszélhet, ill. ha egy kis szexre vágyik, akkor is van neki valaki.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 16. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos szeret. Verd ki a fejedből ezeket a negatív gondolatokat. És csinálj vmi értelmeset inkább, mint hogy ezen agyalsz. Gondolom szokott hívni, írni smseket, kedves és ezekből biztosra veheted h szeret.
2011. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nem, nem szokott sms-eket írni, hívni sem szokott, csak nagyon-nagyon ritkán! Általában interneten keresztül beszélünk:( Meg attól félek, hogy már nem vonzódik hozzám, mint nő...
2011. aug. 16. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Egész egyszerű a megoldás. Szerintem minden kapcsolatban vannak ilyen hullámvölgyek, lehet ez is az. Rázd fel a kapcsolatotokat, csináljatok valami újat, lepd meg valamivel, valami újjal. Lehet, hogy csak ellaposodott és izgalmakra van szükségetek. Ha pl. szereti a sexet akkor azt is megcsinálhatod, hogy valami szokatlan helyen mászol rá. Szerintem beválik. Sok sikert.
2011. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ha már nem vonzódik hozzám, akkor feleslegesen mászok rá! Az olyan mintha, csak a szex miatt lenne velem. Nem akarom elveszíteni, félek....:(
2011. aug. 16. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:

mondjuk egy parkban? és hátha megbüntet a rendőr :D

+izgalom, hogy ki fogja kifizetni.

2011. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szeret, de ez már túl van a szerelmen...
2011. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy túl van a szerelmen?
2011. aug. 16. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
ülj le vele és próbálj meg beszélni vele !
2011. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik, és ha elég erős volt akkor átalakul szeretetté.. ami kitart..

12 éve vagyok a párommá.. mi sem lángolunk.. szeretjük egymást, mint társ mint ember.. de látjuk egymás hibáit is már.. nincsenek lila felhők

28n

2011. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!