Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brekkies Excel Junior, Dogland...

Brekkies Excel Junior, Dogland Junior kutyatáp. Infó?

Figyelt kérdés

2 amstaffunk van,az egyik 3,5 hónapos a másik 2 hónapos.Eddig darlingot ettek,de olvastam sok helyen,hogy nem túl jó minőség.Erről a két fajta tápról nem találtam nagyon infót,szóval várom a tapasztalatokat vagy esetleg más ötletet is.

Köszönöm!


2011. nov. 15. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kaptak a kutyáim anno Brekkies-t, és Happy Dog Nature Croq-ot, Eukanubát és Dog Chow Puppy-t.


Tapasztalat:

Az Eukanuba nagyon jó táp, gyönyörűen nő tőle a kutya DE drága. A happy dog elég jó, főleg ha a prémium változatát veszi az ember. A Dog Chow és a Brekkies közepes minőség, de még így is verik a Pedigree-t, Darlingot és egyéb szörnyűségeket.

A Doglandot nem ismerem.


Ha veszel külön porcerősítőt (ha a doki ajánlja), esetleg kap mellette főtt kaját (hús-rizs-zöldség stb) akkor jó a Brekkies.

2011. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. nov. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!