Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Na most akkor hogy is van ez...

Na most akkor hogy is van ez az ebadó?

Figyelt kérdés
Már sokféle verziót hallotam és szeretném tudni az igazságot. Szeretnék venni egy rottweilert de nem tudom pontosan hogy most akkor egyd vagy fajta szerint lessz 20000 Ft az adó
2011. nov. 16. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg egyedenként állapítják meg, nincsenek veszélyes fajták. Az már egy más kérdés, hogy mi alapján? Mert minden kutya képes támadásra (odakap), ha mondjuk rálépek a lábára, vagy megijesztem.
2011. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
kutyámra majd azt mondom hogy macska,úgyis pici... én az embereket írtanám, és hamar megoldodna a probléma: a pénztelenség
2011. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Veszélyes kutya:20.000ft Normális kutya:6.000ft

Ha van egy pincsi ami agresszív az veszélyes és ha van egy sztafi ami szelíd az már normális kutya?! Úgy baromság ez ahogy van, nem tudják már min lehúzni a magyar embert. Mindent adóztatnak mindennek növelik az árát csak a fizetést viszik lefele :S amúgy kiváncsi vagyok, hogy bizonyitják be hogy nálam pl. lakik kutya ! én biztos nemfogok fizetni :D

2011. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom jöhet a sztrájk. (És Orbán megint rohan Brüsszelbe. Elfut az emberek problémája elől). Na de nem a szólás szabadság ellen, hanem a munkanélküliség és az adók ellen.


20 millióért "fillérekért" képet venni van eszük, ahelyet, hogy munkahelyet csinálnának, vagy segítenék a szegényebeket. De hát a hajléktalanokat is elsöprik az utcákról.

2011. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy mi alapján döntik el, hogy veszélyes a kutya? És attól nem lesz szelíd a kutyám, hogy 20ezret fizetek, és nem 6ezret..csak a politikusok zsebét tömöm, semmi több.. szégyen az egész!
2011. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!