Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat a macska ürülék evéséről?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakom és nagyon sok macska van a környéken.Ha leengedem a kertbe és nem figyelek éppen oda már egyből ássa ki a macska ürüléket és eszi:S elég gáz de sajnos ez van:S
2011. nov. 16. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya? Ilyenkor ha kiengeded nem szabad hagynod. Össze kell szedned. És foglalkozni a kutyával. Ez egy vicces megoldás de be jön : te menj ki hamarabb és a macska "piszkot" erős paprikázd be így a kutyának nem fog ízleni :D vicces de hatásos!
2011. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Nem fog ízleni és így nem fogja megenni.
2011. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez úgymond "kutya betegség".Az én kutyáim is megeszik ha nem figyelek oda,és ők ha találnak valami döglött(kisebb) állatot abban pedig meg hempergőznek.:S
2011. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jack russel terrier.Csak az baj h nem tudom bepaprikázni mivel azt eszi meg amit kiás:D Meg elég nagy a kert szóval nemtudok mindent bepaprikázni:)Hallottam olyat is hogy vitamin hiány lehet az oka.Pedig tápot kap abban meg elvileg minden benne van.Azért köszi a segítséget.Ki fogom próbálni:)
2011. nov. 16. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, valami irtózatos finpmság lehet, az ideiglenes kutyáim is bepróbálkoznak ezzel rendszeresen. Megmondom őszintén kevés dologért, de ezért nagyon keményen büntetek, irgalmatlan elzavarás van már az alom felé szaglászásért is. De amikor nem látod, nem is tudod büntetni, viszont mivel a kaki finom, meg van jutalmazva automatikusan. Tehát ha nem tudod felügyelni, akkor szerintem nincs esélyed leszoktatni róla :(
2011. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 16. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!