Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kiskuty...

Hogyan szoktassam le a kiskutyámat arról, hogy a lakásban végezze a dolgát? Látom rajta hogy keresi a helyet, egyszerre kiviszem, és vagy fél órát kint vagyok vele, de nem csinál semmit, ha beviszem, már csinálja is. Pisi, kaki egyaránt.

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig kint kell vele maradni, míg el nem engedi. A végtelenségig ő se tudja tartogatni.
2011. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősünk,neki kistermetű keverék kutyája van panelban, és náluk is ez volt a helyzet. Esténként jöttek velünk sétálni,ami mindig 1 óra, és a kutya nem volt hajlandó elvégezni a dolgát. Eltelt 1, 2 hét és még mindig semmi. Már nem akartuk elhinni. Aztán egyszer csak megtört a jég!

Szóval kitartás,valamelyik kutyánál nehezebben megy a leszokás,valamelyiknek gyorsan. Naponta többször vidd le,hadd szimatoljon,ismerkedjen a szagokkal. Esetleg olyan környékre vidd,ahol tudod,hogy több kutyás jár. Már megoldás nincsen.

2011. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát reméljük összejön valahogy. Az az érdekes, hogy mindig az ajtóba csinálja, tehát tudja az irányt, de miután kimegyünk csak szimatol, meg futkozik. Eddig 3x kakilt kint egymás utáni reggeleken, de azóta már reggel sem akar kint.
2011. nov. 16. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg fiatal (merthogy kiskutyát írtál), akkor 2 óránként vidd le. Tudom, fárasztó meg minden, de nekik kb ennyi idő kell két ürítés között. Én tavaly télen játszottam, felöltöztem, lementem, pisilt, dícséret, felmentem, leöltöztem. Két ór múlva felöltöztem stb, és így ment egész álló nap :)
2011. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most 10 hetes westi. 1 nap kb 3x kakil.
2011. nov. 16. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
De nem hiszem h csak 3szor pisil :)
2011. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg becsapni, induljatok el hazafelé, és amikor már nagyon kell neki, forduljatok vissza, és várjatok. Egyszer csak elengedi :)
2011. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, megpróbáljuk.
2011. nov. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!