Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mossátok a kutyátok fogát?

Mossátok a kutyátok fogát?

Figyelt kérdés

Én szeretném, de rettenetesen fél tőle az egy éves kutyám. Kisebb korában csak ritkán mostam neki, de akkor is félt, pedig nem bántom és dicsérem, nyugtatom közben.

Most azért szeretném elkezdeni rendesen, rendszeresen, mert láttam elszíneződést a hátsó fogain.

És milyen technikával mossam, hogy hátra is elérjek és hatékony legyek?

Ez érdekelne talán a leginkább!


2009. máj. 10. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen mostam, de abbahagytam, mert nem nagyon engedte. Inkább fogtisztító jutalomfalatot kap. Majd a következő kutyámat pici korától hozzászoktatom, akkor talán könnyebben megy.
2009. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,mert nekem is 1 éves a kutyám és nem tudom neki megmossni!
2009. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges. Ha eleget rág, akkor nincs rá szükség. Nagyon öreg a kutyám, ha az állatorvosnál vagyunk mindíg megnézi az állat-fogorvos is, azon kívül, hogy évekkel ezelőtt kitörött ez egyik első foga semmi baja nincs. Se fogkő, se semmi.
2009. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor az is normális, hogy vannak kis elszíneződött részek a hátsó fogin?

Fogkő elleni port nem akarok venni, méreg drága!:S

2009. máj. 11. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!