Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lesz ebadó akkor honnét...

Ha lesz ebadó akkor honnét fogják tudni, hogy nekem hány kutyám van?

Figyelt kérdés

3 kistestű kutyám van és azon gondolkoztam,hogy hogyan fogják behajtani ezt?Mi van ha én azt mondom,hogy bocsánat,de ez nem az én kutyám most fogadtam be az utcáról holnap viszem a menhelyre.Vagy idejön valaki és megnézi?Mert akkor meg felviszem őket a padlásra vagy elviszem a rokonokhoz vagy el vitetem valamelyik családtagommal sétálni.

Vagy ez,hogy lenne?Ilyen egyszerű lenne kijátszani?Talán véletlenszerűen fognak idejönni?



2011. nov. 17. 16:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ott van Szabolcs meg Borsod megye na ott megnézném,hogy fizetik be, mikor még ennivalóra sincs sokaknak pénzük.

Nem azért írtam mert vidék hanem mert Mo. nem arról híres,hogy milyen jól élnek az emberek.

2011. nov. 17. 17:39
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne tarts kutyát, ha nem teheted meg anyagilag... ennyi
2011. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

és gondolj bele neked évi 6 ezer nekem évi 72 ezer... szóval én sírhatok te nem és még én csak nem is ivartalaníthatom őket hisz drága tenyészkutyák (oltva, chipezve, törzskönyvezve, minőségi táppal etetve) Évente vagy néhány évente születik nálunk alom... a kiskutyákból pont ezért a bevételem nulla vagy mínuszos (nem mintha azért csinálnám) de minden másban korrektül ellátom a kutyáimat (évente vérkép és vizelet vizsgálat, az idősebbeket ivartalanítjuk)

Állami állásban vagyok a fizetésem a levonások után 96 ezer forint (7 év munkaviszonnyal) és most majdnem egy havi fizetésemet fogom erre költeni..

2011. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak a 3 kutyámmal te barom?Nem mindig voltam ilyen rossz anyagi helyzetben, szóval inkább ne okoskodj...


(Utolsó előttinek szólt)

2011. nov. 17. 19:26
 15/16 anonim ***** válasza:
43%
Beszéljél már normálisan cseszdmeg! Ha nincs pénzed kutyára, akkor nem kell tartani! Oké, h nem voltál még ilyen sz@r anyagi helyzetben, de mi van pl ha holnap az egyik kutyádnak sürgős életmenő műtét kell? Majd megmondod h sorry, nincs pénzem és elköszönsz tőle, vagy mi? Engem se vet fel a pénz, borsodi vagyok, munkanélküli két éve, segélyre nem vagyok jogosult, mégse jár a szám, h jajj, már megint egy adó. Ha nem szeretném a kutyám, akkor rinyálnék. Mivel imádom, zokszó nélkül előteremtem ezt a "naaaagy" összeget. Havi 500 forint. Napi 17 forint. Megrázó, mi? Azt meg nem kajálom be, h nem költesz el havi 500 forintot teljesen felesleges dolgokra...
2011. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Aha értem ügyes vagy nagyon
2011. nov. 17. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!