Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hetente egyszer hagyjak ki...

Hetente egyszer hagyjak ki nála egy etetést?

Figyelt kérdés
Golden retrieveremnél minden héten kihagyok egy etetést, az állatorvos javaslatára. Most lett egy 6 hónapos máltaim. Ezt nála is tartsam be?
2011. nov. 17. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
max felnőtt korában de most napik 2x kapjon enni.
2011. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj, elnézést! Nem minden héten, csak amikor eszembe jut.. Van, amikor havonta vagy két havonta..


Köszönöm! :)

A napi kettő megvan, néha napközben is kap.. a goldimmal sincs nagyon szivem megcsinálni, hogy nem adok neki. /: Olyan szép szemekkel néz mindig :))

2011. nov. 17. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem hülyeség... A kutyáknál koplalásnak akkor lenne létjogosultsága, ha a farkasokhoz hasonlóan nem mindennap ennének, ha igen, akkor viszont torkig zabálnák magukat. Náluk azonban te szabod meg, hogy mennyit ehet. Ha nem úgy eszik, ahogy kell, csökkenteni kell az adagot.
2011. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én az öreg kutyámat is napi 2x etettem, sőt a vége felé már 3x-4x is volt, persze kis adagok
2011. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt a koplalást dolgot nem tartom jó ötletnek. Az én kutyáim is szoktak olyankor egy napot amikor előző nap túl sok ételt kaptak. De ez nagyon ritka jó ha 1 évben x előfordul. A Máltainál nem javaslom a koplaltatást. Főleg hogy még kölyök. De felnőtt korában sem mert ő egy öleb vagyis elég pici. Egy ilyen fajta ktyánál az állatorvossok nem szokták javasolni még felnőtt korban sem....
2011. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem alapból keress egy másik állatorvost

ez hülyeség

kapjanak rendszeresen jó, minőségi táplálékot és alkalomadtán sok növényi rost (pl. répa, brokkoli, sütőtök,...) is kerüljön az eledelbe, az kellőképpen tisztítja és karbantartja a gyomrot és a beleket

a máltait mindenképpen napi kétszer de a felnőtt közepestestű kutyát is lehet 2x etetni naponta-csak a mefelelő mennyiséget kell kimérni

2011. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!