Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A FURminator hasznos egy...

A FURminator hasznos egy Goldennek?

Figyelt kérdés
Szerettem volna venni a Goldenemnek, de valaki azt mondta hogy becsapás az egész, mert nem szedi ki az aljszőrt hanem levág a szőr végéből. Ezért "szed" ki annyi szőrt, és ezért lesz utána olyan szép a kutya bundája, de hogy a szőrhullást nem állítja meg, és felesleges. Ez igaz lenne?
2011. nov. 18. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=EnYCn-36s98

Ennyit erről. Ez a rengeteg szőr mind nem a lakásban szanszét fog heverni, szerintem baromira megéri. Ha vateráról rendeled, akkor féláron meg is úszod, mert amúgy külföldön bagóért hozzád vágják, csak a magyar forgalmazó adja kétszeres áron.

2011. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, és ami a lényeg: a videón szereplő golden fedőszőre vöröses, amiből logikusan következik, hogy a furminátor által kiszedett fehér az aljszőrzete.

Egyébként nekem is nagyon bevált, és az összes ismerősöm dicséri a furminátort. Isteni egy találmány.

2011. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pont valameiknap vettem egy furminatort nekem labradorom van de NAGYON JÓ !!! csak ajánlani tudom teljesen megéri az árát !!!
2011. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk labim van, de tökéletesen bevált a vedlések idejére :). Plusz még a kuvaszom vedlésén is segített. Úgy kikapta belőle a szőrt, hogy az udvaron meg se látszott a vedlés.
2011. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy nagyon hasznos azért szeretnék venni, csak a honlapon meg a boltokban is 10ezer, és annyit sajnálok rá kiadni mikor megvehetem 4ezerért is:P
2011. nov. 18. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A Furminátornál csak arra kell figyelni, kinti kutyának nem szabad teljesen eltakarítani az aljszőrét.
2011. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell vaterázni 4500-ért, vagy valahogy akörül, a posta is olcsó akárhova. Orig bontatlan csomagban kértem, úgy is jött, és nagyon meg vagyok vele elégedve :)
2011. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!