Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek aranyos a csivava?

Szerintetek aranyos a csivava?

Figyelt kérdés
kinek tetszik? kinek nem? mért tetszik, és mért nem??

2011. nov. 18. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Aranyos mint minden kutya. De nem tetszik,azért nem mert a nagy kutyákat szeretem!
2011. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mivel a véleményemre vagy kíváncsi, így őszinte leszek, nem az.
2011. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 LadyLee ***** válasza:
76%

NEM! Egy kutya ne legyen kisebb egy macskánál! Teljesen nevetséges.


Csak azokat a kutyákat tudom akceptálni, ami valamniféle feladatra lett tenyésztve. Meg persze a keverékeket. A csivava borzalmasan gáz.


Persze ő nem tehet róla, hogy hülye emberek ilyet tenyésztettek belőle - szóval félre ne értsetek, nem gondolom, hogy máglyára szegényekkel. Inkább csak azokkal az emberekkel van bajom, akik szegényt létrehozták, illetve akik manapság divatból megveszik drága pénzért.

2011. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Mint csivava gazda, vagy másodgazda ( a lányomé az eb) mondhatom, hogy nagyon aranyos és szerethető kis állatka. Emellett élénk, értelmes és nagyon ragaszkodó. Míg csak a tv-ben láttam nem ezt gondoltam. :)
2011. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
17 59 elég komolytalanok az érveid. Ezt én nem akceptálom.
2011. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Ma történt,hogy barátaimmal beszélgettünk,és ültünk egy padon mikor megjelent egy csivava és mellette ott volt egy holló hát mit ne mondjak elég nevetséges volt,hogy nagyobb volt a holló mint az a "kutya". Ráadásul majdnem neki ment a baráti társaságból egyik havernak,mert rugdosta a földet erre a kutya bevadult és neki ment a lábának..utálom a csivavákat! Nekem egy kutya térd felett kezdődik!
2011. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Semelyik csivava gazdi nem fog nemmel válaszolni. Akik az ellenszenvüket fejezik itt ki, azok csak a bulvárlapokban meg a tv-ben láttak ilyen kutyát. Vajon mennyire mérvadó a véleményük? Persze ránézésre meg tudják ők is ítélni, hogy nekik nem teszik külsőre, de nekem sem tetszik egy csomó állat első ránézésre. Mégis ha már kapcsolatba kerülnék, akár egy tevével is, nyilván megszeretném. Mert állat. És minden állat aranyos, ha ez a jó szó. Addig meg inkább nem mondok véleményt a tevéről.
2011. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Mi ez a szöveg, hogy az állat (vagy kutya) térd felett kezdődik, ezt hívják ostobaságnak, előítéletnek. Nyilván ma, hogy az emberek már nem tanyákon laknak meg falvakban, hanem zsúfolt városokban, panellakásokban, most szükség van egy kis termetű, szagmentes, kis szőrű kutyafajtára is. Hogy azok az emberek akik ilyen társat szeretnének maguknak, azaz állatot, tarthassák a lakásban. Ettől, hogy ez a fajta ilyen apró termetű, még nem kevesebb. Ugyan úgy szimatol, ugatással jelez, tanul és mindent, amit a kutyák általában. Mivel az ember társa, nem a súlya alapján ítélendő meg. Nem kilóra mérik. Két kilós kutya is ugyan úgy lehet hű társad és jó barátod, mint a harminc kilós. Nem értem mi a fene összefüggés lehet az érték és a súly/méret között. Mi az, hogy nem alkalmas semmilyen feladatra. Mindenre megtanítható. Egy csomó kutya nem alkalmas semmire ami miatt tenyésztik, mert nincs normális gazdája, aki foglalkozna vele. Mindegy, nincs is értelme itt koptatnom a billentyűzetet.
2011. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj hogy nem én pl. nem tv-ből ismerem a fajtát..utolsó előtti voltam :)
2011. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szóval a 6-os válaszadó és a nemet kétszer írtam
2011. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!