Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek aranyos a csivava?

Szerintetek aranyos a csivava?

Figyelt kérdés
kinek tetszik? kinek nem? mért tetszik, és mért nem??

2011. nov. 18. 17:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Akik az ellenszenvüket fejezik itt ki, azok csak a bulvárlapokban meg a tv-ben láttak ilyen kutyát. Vajon mennyire mérvadó a véleményük? Persze ránézésre meg tudják ők is ítélni, hogy nekik nem teszik külsőre, de nekem sem tetszik egy csomó állat első ránézésre."


Ekkora baromságot hogy tudtál írni???!


Én kertes házban lakom,így több kutyánk van. És véletlenül van közte csivava is,aki a testvéremé. De nekem akkor sem tetszik,pedig nem csak a TV-ben láttam! El vagyok vele,de ez más dolog,én a nagy kutyákat szeretem. Nekem kuvaszom van.

2011. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 71%os én avélemyénemet mondtam el..nem hiszem hogy egyt kéne értenünk..és ha nekem negy egy öleb a szívem csücske hanem egy berni pásztor vagy egy moszkvai őrkutya..akkor ebbe neked semmilyen beleszólásod nincs..neked a csivava nekem más fajta!Pont.
2011. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Figyelj 71%os én a véleményemet mondtam el..nem hiszem hogy egyt kéne értenünk..és ha nekem nem egy egy öleb a szívem csücske hanem egy berni pásztor vagy egy moszkvai őrkutya..akkor ebbe neked semmilyen beleszólásod nincs..neked a csivava nekem más fajta!Pont.
2011. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A kérdés az volt Szerintetek aranyos a csivava? Erre két sarkított válasz van,igen vagy nem!

Én elfogadom hogy neked tetszik,te is fogadd el hogy nekem meg nem!


Annyira nevetségesnek tartom mikor valaki úgy próbál meggyőzni másokat az igazáról mintha az élete múlna rajta!

2011. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas az, ha emberek ilyen kinek tetszik típusú kérdéseket tesznek fel. Volt már itt keresztnevekre vonatkozó, meg sok egyéb hasonló is.

Én speciel arra nem méltatom ezeket, hogy hozzászóljak. Milyen ember az, akinek nincs olyan saját véleménye, ami mindenki mástól teljesen független?

De a csivava kérdésre azért ugrok - nem mert nekünk van -mert halálosan felbosszant az ostobaság. Ismétlem, az érvek gyengesége.

De látom itt, ezen a helyen nem érdemes normális vitára számítani. Bár ha jobban belegondolok, ez a kérdés nem vitatéma. Mint ahogy az sem, kinek tetszik a Jóska név.

2011. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy emberek nem tudják tolerálni egymás véleményét!

Sokan elvakultan hajtják az igazukat,még egy ilyen egyszerű kérdésnél is. Pedig itt teljesen jogosan lehetnek eltérő válaszok.

2011. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Én ismerek személyesen egy chihuahuát aki teljesen normális. Több nagykutyával él együtt és teljesen egyenértékű velük. Minden neveléstől függ.

Annak aki azt írta hogy azokat a kutyákat szereti amiket okkal tenyésztették ki üzenem: a chihuahuát eleinte vaddisznó vadászatnál alkalmazták majd, patkányok és nagyobb rágcsálók elkergetésére használták, és csak ezután lettek zsebkutyák. Szinák János Kutyakalauz című könyvéből idézek:"...Eredeti formájukban ma is megtalálhatók Közép-Amerikában. Az ottani fajta valamivel nagyobb és keményebb, s állítólag még vaddisznó vadászatokon is bevetik...."

2011. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17:59-os vagyok. Nem is voltak érveim, egyszerűen nem tetszik. Se az, hogy túl nagy a szeme a feje többi részéhez képest, se az, hogy olyan, mint egy gnóm, amikor vicsorog. Különben is, nem tetszhet minden fajta, nem igaz? Ráadásul olyan, mintha folyton meg lenne ijedve. Ha legalább a füle lógna...

Számomra ez sokkal aranyosabb: [link]

2011. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Őszintén, nekem is van (amstaff mellett..igen szép páros) :)

Elég sokáig nem tetszett a családnak, sőt míg meg nem láttam nekem sem..Megláttam ezt a kis Drágát és itt él velünk 2 éve, mint egy gyerek. És igen, tetszik innentől :)

Mondjuk láttam olyan hogy 2 csivavát sétáltatott 1 csaj..A két csivava minden szembejövő embert betámadott szó szerint, na akkor kicsit ledöbbentem, jó tudom ilyenek de én végig tudok vele sétálni, rászólok nem ugat, jön és kész, persze furcsa de ez van az ideg betegebb fajtát nem bírom, enyém is ugatós persze kis házi riasztó, de aki idegen had ugassa, az a dolga.

2011. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ne veszekeedjetek inkább a válasszra írjatok.
2011. nov. 19. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!