Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek van/volt Rottweileretek...

Nektek van/volt Rottweileretek? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Mindent írjatok le amit csak tudtok! :)

Nekem van egy 3 hónapos rotim...kíváncsi vagyok,hogy mennyit fog változni ;D A válaszokat előre is köszönöm :) Ha lehet kort is kérek^^


2011. nov. 19. 15:39
 1/6 anonim válasza:
Hát nekem vagy egy most már 5 éves rotim, és nagyon jó kutya a kötelező védőoltásokon kívül nem kellett orvoshoz vinni, idegenek annyira nem szereti de be van tanítva és ha rászól az ember nagyon engedelmes.Nem tudom az utcát hogy viseli mert nekünk kenelben van házőrzőként.
2011. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. nov. 19. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

A rotinak kettős énje van. A családdal szemben egy igazi bohóc, és nagyon türelmes, és igazi testőr,odaadó, hű.

A másik énje meg egy nagyon bátor őrző eb, aki a családját és aházat megvédi mindenkitől! :))

2011. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...sok jót hallottam a rottweilerekről de sajnos sok rosszat is :) Nekem már volt egy rotim de még nagyon kicsi voltam :D Igazi hűséges eb volt...remélem a mostani is ilyen lesz ;)
2011. nov. 19. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
a szomszédban van rottweiler. engem szeret, mert mindig megsimitom. kerités mellett van, és ha felugrik az ólra, áttud hajolni a fejével hozzám. de volt már ugy,hogy idegen jött, és ugy ugrott, mint egy oroszlán. de amugy jokutya
2011. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon aranyos :D Köszi a választ ;)
2011. nov. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!