Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek azok a kutya fajták...

Melyek azok a kutya fajták amiket NEM szeretsz?

Figyelt kérdés

Azt már sokan feltették hogy melyiket szereted, itt az ellenkezője ez a kérdés :)

Az enyém(amit nem szeretek): a pláza cicák táska 'kutyái' (cicái)


2011. nov. 19. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Talán a csivava ami elégé idegesítő,de ha lenne lehet ,hogy azt is tudnám szeretni.
2011. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Chiwawa- undorito fergek ,Ezek a szornyu lenyek kutyanak sem nevezhetoek ,halatlan pimaszok. Nagyon nem szeretem oket ,szornyen butak !!!!!! Akinek van ilyen kutyaja az nem tudja ,hogy a kutyaja utalja ot ,nem is tudja olyan buta kutya ,hogy o a gazdaja . A chiwawak harapjak a gazdajukat es ilyensmik ,csak azert nem oltek meg embert ,mert tul kicsik. Kulonben minden kutyat szeretek ,kivetel :Chiwawa.
2011. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudok ilyen fajtát mondani. Az antiszociális kutyákat nem szeretem, ők java részt a kisebb kutyák, akikkel nem foglalkozik a gazdája nevelés gyanánt. Ezek ált. csivava, yorki stb.

De alapból megadom mindegyiknek az esélyt arra, hogy jó fej legyen :D


Az már más kérdés, hogy saját részre nálam a kutya térd magasságnál kezdődik :)

2011. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
Én az ilyen kis szarokat. Amit írtál a plázapic$ák kutyáit. Azok nem is kutyák...
2011. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Tacskó,Csivava,Pincsi,..és társait!Nem szeretem a kis testű kutyákat!
2011. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Akiteki ***** válasza:
79%
Az argentin dogokat. Volt egy a téren, aki megtámadta a kutyáimat. Meg minden más kutyát is. Azóta borsózik a hátam, ha meglátok egyet.
2011. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nincs olyan amelyiket utálnám, de sosem tartanék olyan nagyon nyáladzós fajtát.
2011. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%

A "plázacicák" kutyái nem egy fajta.

Egy pulit vagy egy labradort is ellehet iszonyatosan kényeztetni.

Szerintem az igazi kutyabarátnál nincs olyan hogy egy fajtát "nem" szeret, max olyan hogy én ilyen fajtát nem tartanék mert nem illik az életritmusomhoz, személyiségemhez, vagy ami fizikailag nem fog meg különösebben.

Így én pl. nem tartanék pulit, angol bulldogot, komondort, shar peit, rottweilert, vizslát, foxit, mopszot, beaglet, labradort, palotapincsit...

De még ezeket sem mondom biztosra hisz bármelyikben rejtőzhet egy olyan szemelyiség ami levesz a lábamról.

2011. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%
Csak a kérdésre válaszoltam...örülök hogy ezért is lepontoznak manapság. Gratulálok ;)
2011. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ne, fajta a : pláza cicák táska 'kutyái'

de ezzel általánosságban a csivavát meg a yorkit meg ilyeneket értettem, nekem tacsi mixem van na ha azt mondom neki hogy ül és maradsz elsétálok 1 km-ert és fütyülök neki akkor azonal rohan ón de addig ot ül

2011. nov. 19. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!