Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek azok a kutya fajták...

Melyek azok a kutya fajták amiket NEM szeretsz?

Figyelt kérdés

Azt már sokan feltették hogy melyiket szereted, itt az ellenkezője ez a kérdés :)

Az enyém(amit nem szeretek): a pláza cicák táska 'kutyái' (cicái)


2011. nov. 19. 20:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem utálok semmilyen fajtát. Külső alapján nem ítélek, a viselkedése meg nagyban a gazdáján múlik. Ha egy kutya "bunkó" vagy kiállhatatlan természetű az a gazdiról állítja ki a bizonyítványt. Ez alapján sem ítélkezem azonnal, mert ha valakinél kevés ideje van egy felnőtt kutya, azon még nagyon is látszódhatnak az előző gazda elcseszett nevelésének, vagy éppen a nevelés hiányának a nyomai. Zsebkutyát nem tartanék ha választani kellene, de csak azért mert félnék hogy rálépek és összetörik. Egyébként azokból is lehet kedves, normális kutyust nevelni, már láttam ilyet. Hogy táskában hordják a szerencsétleneket az nem az ő hibájuk:) Az én kutyámnak 30 cm a marmagassága, viszont táskában hordom amikor bkv-n utazunk munkába. Így nem kell neki bérlet:)
2011. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"na jó, elmondom én is!

én az elkényeztetett, antiszociális, önfejű ,magát falkavezérnek tudó, gazdáját leszaró, más kutyájának ártó ebeket utálom. "


Ne haragudj, hogy ezt mondom szerintem ez így nem teljesen helyénvaló hozzáállás. Az általad felsorolt tulajdonságokról, viselkedésről senki más, egyes egyedül a kutya gazdája tehet. Ezekből a kutyákból is válhat normális kutya egy olyan gazda mellett, aki képes falkavezérként viselkedni, és nem csecsemőnek kezelni a kutyát. Én mondjuk inkább sajnálom ezeket az ebeket. Nagyon egészségtelen az érintett kutyák számára is ha ilyenné teszik őket. Ha egy ilyen kutyával találkozunk és atrocitás éri a kutyámat, a drága gazdikájára vagyok nagyon mérges, hogy ha már megnevelni nem tudta, legalább kösse meg a kutyáját vagy adjon rá szájkosarat. Parasztok.:) Ez persze csak az én véleményem:)

2011. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

helló előző, én vagyok a na jó elmondom szöveges, itt csak azt kérdezte a kérdező, hogy melyiket nem szeretem.

És én az ilyen ebeket utálom!

És természetesen a gazdája tehet róla, ez bosszant engem is a legjobban! Szóval ha így neked könnyebb, a gazdáját is utálom.

Meg azt sajnálom, hogy az ideggyenge szorongással küzdő harapós dögök, vagy korán halnak a stressztől, vagy elaltatják őket.


De attól még szerencsétlen kutyát nem fogom szeretni, amiért a gazdája töketlenül hozzá nem értve nevelte, és idióta lett!!!


Én minden nap hallgatom, ahogy egy csaj lehozza a panelban a kutyáját,(3 emeleten keresztül, plusz kulcsnyitások) és az meg visít a frusztrációtól, és legszívesebben lelőném!

De nagyon édi, mert bolognese, és hófehér, és a "mamikája" szarrá kényezteti.....

És nekitámad mindenkinek.

De olyan édi!



Na mind1, nem is írok ide, mert csak le leszek pontozva a gazdikák ócsárolása miatt!


Mert lepontozni azt mindenki tud, és ezzel csak bosszantanak, szóval inkább nem is válaszolgatok már, csak olvasok és kérdezek.

főleg itt a kutyás témában.

Pusszmindenkinek

2011. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2011. nov. 23. 13:48
 25/27 anonim ***** válasza:

"Mert lepontozni azt mindenki tud"

No nem mintha zavarna ez a pontozgatás, de én sem értem az embereket... Leírtam, hogy nekem a német juhászokkal nagyon rossz tapasztalataim voltak, nem egyszer támadtak ránk séta közben, és ezt a hozzá szólásomat a béka feneke alá pontozták. Pedig én aztán semmi rosszat nem mondtam a fajtáról.

2011. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#23

Nem tudom hogy a neveletlen kutya mióta számít kutya FAJTÁNAK, de biztos:)

2011. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem számít fajtának, de én tulajdonképpen az összes fajtát szeretem, valamelyiket mert óriási, és meg lehet moncsolni, valamelyiket, mert icike-picike....

sorolhatnám.

Én csak a leírtak miatt nem szeretek kutyákat.

Baj?

köteles vagyok fajtákat nem szeretni?

2011. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!