Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyák túlszap...

Mit gondoltok a kutyák túlszaporodásáról?

Figyelt kérdés

Nehéz ezt belátni, de bizony hazánkban a kutyák túl vannak szaporodva, mindenhol befogadóképességen felül működő menhelyekről hallani, amelyek mindenkitől adományokat kunyerálnak. És sok kóborkutya mégcsak nem is kerül menhelyre, hanem falkában járva veszélyezteti a lakosságot.


Tudom, most sokan azt fogják mondani, hogy én vagyok maga Szörnyella de Frász, de én az összes menhelyen lévő kutyát elaltatnám. Gondoljunk bele, a vadászok sem véletlenül lőnek ki szarvasokat, őzeket, vaddisznókat stb., hanem mert ezen állatok túlszaporodása már súlyos, fenntarthatatlan környezeti problémákat okozna. De a kutyák esetében ez nincs ilyen módon kezelve, így a felelőtlen állattartás következtében már kezelhetetlen túlszaporulat keletkezett. Szóval én egyből "kiiktatnám" a menhelyre kerülő ebeket, esetleg exportálnám valamely ázsia országba őket, ahol fogyasztanak kutyahúst, így még iparág is épülhetne erre. Ezzel megoldódna a fizetésképtelen, zsúfolt menhelyek problémája és felelősebb állattartásra is ösztönözné az embereket.


2011. nov. 20. 17:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%

1.) Beteg vagy ...

2.) Épp most degradáltad le semmivé többszáz ember munkáját akiknek a fél élete abból áll, hogy állatokat mentenek.

3.) A kutyák szaporodásásról az ember tehet .. össze se lehet hasonlitani a vadak szaporodásával.

4.) A kutya társállat, nem haszánállat hogy a barmok megegyék.

5.) Minél tovább próbálom a kérdésed feldolgozni magamban, annál betegebbnek tünsz agyilag.

2011. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%

Beteg az agyad! Eladni a húsáért? Tényleg ennyire nem vagy komplett?


Előző! A vadak túlsazporodásáról is az ember tehet! Első sorban kiírtotta a természetes ellenségüket, másodsorban csökkenti az élőhelyét. Nem lenne se túl sok szarvas, se nyúl, ha meglenne a természetes ellensége és lenne neki elegendő élőhely.

2011. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
Te tényleg beteg vagy. Kezeltesd magad.
2011. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
91%
Ehhez nem is tudok mást hozzáfűzni, csak amit a többiek: Te nagyon elvetemült, beteg, nemnormális vagy. Ennyi.
2011. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%

húh hát az előttem szólóval teljesen egyett értek!


"Szóval én egyből "kiiktatnám" a menhelyre kerülő ebeket, esetleg exportálnám valamely ázsia országba őket, ahol fogyasztanak kutyahúst, így még iparág is épülhetne erre."


Én téged iktatnálak ki és kihajítanálak az erdőbe majd a vadak széthordanak te retardált idióta! Még hogy étkezési célra! Ilyen embereket kéne kiiktatni mint amilyen te vagy! A kutya egy érző gondolkodó lény és olykor több tapintatosság van benne mint egyes emberekben (mint például benned)

2011. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
93%
ja azt elfelejtettem hogy ha ennyire gyűlölöd a kutyákat mit foglalkozol a menhelyekkel??? semmi köze ilyen idiótáknak hozá
2011. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%
Figyelitek, hogy amelyik válasz nem tetszik, azt kapásból lepontozza? Persze kérdező, neked van igazad, öljék meg a kutyákat, sőt, együk meg őket mi, sőt hordjunk kutyabundát. De tudod mit? Most már több, mint 7milliárd ember él a földön. Kicsit sok. Ne öljük meg a felét kb? Jó áron el lehetne őket adni a kannibáloknak...
2011. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
Mi emberek annyira szívesen játszunk Istent... létrehozunk egy problémát majd úgy próbáljuk megoldani, hogy minden humánumot mellőzve csak eltöröljük a földszínéről a gondokat. Csak gratulálni tudok kedves kérdező... tökéletes példája vagy a társadalmunkban megjelenő agymosásnak melyben elhitetik hogy az ember azt tesz amit akar azokkal akik gyengébbek nála..
2011. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
94%

Little Red

igazad van (igaz mindenkinek)

a hajléktalanokat szedjük össze és adjuk el kanibáloknak!

2011. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
76%

Nem értek veled egyet mindenben, de az igaz, hogy ez nem állapot, ami van. Nem gondolom, hogy Holokausztot kéne hirdetni a menhelyi/keverék kutyák ellen, hanem inkább az okot kéne megszüntetni, ami viszont oktatás-nevelési kérdés.

Egy csomó állatvédő van, aki lejáratja az "állatvédő" kifejezést (ahogy a környezetvédő is inkább negatív fogalom lassan a pár fanatikus hülye miatt). Ezt a negatív felhangot kéne megszüntetni, hogy MINDENKI felelősséget vállaljon azért, hogy tart vagy nem tart állatot (nem csak kutyát). Csakhogy ez nem olyan gyors megoldás, mint elaltatni az összes menhelyi kutyát, talán generációkon át tartana.

Sokkal humánusabbnak tartom, ha egy alomnyi újszülött kölyköt elaltatnak, mint ha felnőnek nyolchetesre, aranyosra, aztán kirakják őket vagy jobb esetben menhelyre viszik. Normális állatorvos a nem kívánt kölykök elaltatását ingyen végzi.


A kutyahús fogyasztásáról meg annyit, hogy nekem kifordulna a számból, de nem ítélek el senkit, amiért más országban hagyományosan fogyasztják. A lóhúst se hiszem, hogy megkóstolnám, az olaszoknál meg nemzeti étel.

2011. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!