Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 1 kutya ölég...

Szerintetek 1 kutya ölég nekem, vagy 2-tővel birnék?

Figyelt kérdés
Kik lesznek a kutyás közösség tagjai?
2011. nov. 22. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ölég hanem elég. Nem 2-tővel, hanem 2-vel vagy kettővel. Már bocs. Ezt neked kell tudnod amúgy, érezned mire van időd. Meg ami van kutyád rá most mennyi időd van, mennyire mozgékony, időigényes úgymond, tehát futtatni, fürdetni, fésülni, kutyasuliba hordani stb. kell-e?!

Nekünk egy pincsink van, és tervezünk még egy kisméretűt mellé társnak (nem pároztatni!) de előbb jól átgondolunk mindent ezzel kapcsolatban.

Milyen kutyád van?

2011. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek eltudok birni1 vagy 2 kutyával? 1 labrador keverék szukám lesz.nincs utyám
2011. nov. 22. 17:05
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
kutyázás helyett szerintem járjál suliba és tanulj meg írni:D nem látod, hogy amikor írsz szinte az egész szöveged alá van húzva pirossal ?D:D:D:D
2011. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek eltudok bírni 1,vagy 2 kutyával? 1 labrador keverék szukám lesz,és jelenleg nincs kutyám
2011. nov. 22. 17:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz. 1 bőven elég ...
2011. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Először - mivel még nincs kutyád - érd be a labrador keverék szukával. Amit ha lehet ivartalaníttass, nehogy szaporodjon, mert felesleges, hiszen kedvenc, s így lehetsz felelős gazdi!

Ha már 1-2 éve meglesz ez a kutyád és már jól nevelt, illedelmes kutyaként "működik" és úgy érzed bírnál még eggyel, akkor szerezhetsz be másikat is. De egy labi elég sokat szeret mozogni, ki fogja tölteni összes szabadidődet hidd el! Imádnak labdázni, futkosni, kergetőzni más kutyusokkal.

2011. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Előző aha tudom,köszi választ.keverék labrim ivartalanitva van mert menhelyről lesz
2011. nov. 22. 17:19
 8/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Először 1 kutya bőven ölég. Aztán ha azt szépen felnevelted és minden okosságra megtanítottad, majd meglátod hogy kívánsz-e még egyet.
2011. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akiteki te bölcs ember köszike.



Kik lesznek a kutyás közösség tagjai?

2011. nov. 22. 18:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Dícsérendő, hogy menhelyi kutyád lesz, nekem is onnan van kettő.


Kik lesznek a kutyás közösség tagjai?

ezen mit értesz?

szerintem az egész család, csak az a kérdés, ki lesz a főnök :) A kutya, vagy Ti ?!


Felnőtt kutyát kapsz, vagy kölyköt? Szerintem, nyugodtan járj a menhelyre, és kérdezz sokat a hozzáértőktől a nevelésével kapcsolatban.

2011. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!