Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kutyáknak is adventi...

Van kutyáknak is adventi kalendárium? és a igen, ti hol láttatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ilyet a kutyusomnak is, de ha sehol semmi, akkor asszem 1 régi kalendáriumba teszek neki jutalomfalatokat, és celluxal lezárom :). vagy esetleg más ötletek? ;)
2011. nov. 23. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
*ha igen
2011. nov. 23. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, nekünk tavaly volt, az a netes cég küldte, akinél általában vesszük a kutyatápot. saját márkájuk volt, és pénzért nem is lehetett kapni. szóval van, de hogy kapni hol lehet, azt nem tudom...
2011. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én pont ma láttam az egyik állateledeles boltban. Azt hiszem, Trixi volt, de nem vagyok benne biztos.
2011. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! mi tavaly a Fressnapf-ban vettük, idén nem tudom, hogy van-e de ott nézd meg! :)
2011. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állatorvosi rendelőkben, a kutyatáp árusító helyeken, és könyvesboltokban nézz utána! Mi vagy az állatorvostól kapjuk, vagy ott, ahol árulják a tápot, de valamelyik nap láttam a könyvesboltban is nagyon szépeket.
2011. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!:)


A kalendárium is nagyon tuti, de szerintem hosszútávra sokkal jobb a "társasjáték"...


Én az Aldiban vettem, de láttam már Kik-ben is...

Fából van, és különböző módokon tud a kutya hozzájutni az elrejtett jutalomfalatokhoz...


(pl. tologatnia kell, vagy egy görgőt elmozdítani a mancsával,... nálunk nagyon bevált, imádják a kutyáim!:))

2011. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, megis nézzük majd :) utolsó: hmm... jól hangzik :) majd megnézem, és azt majd vagy a Télapó hozza neki, vagy a Jézuska! ;)
2011. nov. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!