Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj ha a kutyám megeszi...

Nagy baj ha a kutyám megeszi a patkánymérget?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen azonnal vidd állatorvoshoz,súlyos következményei lehetnek.
2009. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy baj, hanem óriási! És a tünetek akár napokkal később is jelentkezhetnek, amikor már késő lesz bármit is tenni. Azonnal vidd orvoshoz!
2009. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nagy kínok közt fog elpusztúlni tőle ha csak belenyal akkor is...
2009. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

"CSAK" akkora, hogy akkor is meghal a kutyád, ha minimális késlekedéssel kerül orvoshoz. Mégpedig túlzás nélkül kínhalállal. A tüneteket nem biztos, hogy látod rajta akkor, amikor már végzetesen felszívódott az anyag.

Ha nem elméleti a kérdésed, hanem valós a probléma, akkor MOST, AZONNAL, akár piros lámpákon át is futás az orvoshoz, közben hívd fel, hogy ne kelljen várakoznotok egy percet sem.

A kutyád közvetlen életveszélyben van, akármennyit evett is a méregből!

2009. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: FUTÁS A DOKIHOZ, AZONNAL!!!!!!!!!!!! Két kutyám halt meg tőle (egy szomszéd megmérgezte) és csupán néhány óra telt el addig, amíg orvoshoz kerültek (sajnos nem láttam, amikor megették, így nem vittem azonnal). Nem lehetett rajtuk segíteni.:-(
2009. máj. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Neem, nem baj, foleg nem nagy. Hanem tragedia. Kiveve persze, ha neked mindegy, hogy él-e, hal-e a kutyad.

A "klaszikus" patkanymereg a veralvadasra hat, gyakorlatilag nem engedi hogy megalvadjon a ver, es igy altalaban belso verzesek miatti szervleallasokkal ol. Ami legyunk oszintek, nem kellemes halalnem. Ugyhogy, vidd allatorvoshoz, vagy usd agyon. Mindketto jobb neki, mint a kinhalal. De en azert az allatorvost ajanlom.

2009. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
10:11 Ugye ez az üsd agyon csak vicc volt!?
2009. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Megjegyzem, a szomszedok alltalaban nem patkanymereggel szoktak allatot mergezni, hanem fagyalloval. Mert az idegmereg es tenyleg percek alatt ol.

(Patkanymereg - levertseg - halal, fagyallo - gorcsok - halal.) Nekem kervenc cicamat mergeztek meg igy, tenyleg csak 10 percre engedtem ki... Meg haza tudott jonni, es a kezeim kozott halt meg. Ugyhogy sajnos mar tulsagoasan is tanult/tapasztalt vagyok mergezesugyben. :/

2009. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

10:14 Az. Illetve, "ironia" Tudod, en Iron szarmazasu vagyok... Minden kegyetlen vetulete mellet, az is emberibb, mint az a gondolat-erzes, amit a "Nagy baj ha..." szeru, ide irni van ido, es penz, de amugy "Há, azt baj?" hozzaallas.

// Szoval, nem ketsegbeesett kerdes ,hogy "amig az allatorvoshoz viszem, mit tehetek hazilag?" hanem: "Nagy baj? Most emiatt cselekednem kellene? Nemar..." //

2009. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

OFF:

Üsd agyon: Te vagy nem vagy kultúrember, vagy egyszerűen idióta, hogy lehet ilyet tanácsolni????

Van altató injekció a világon, meg sürgősségi ellátás is. Sürgősségi agyonütés meg annak járna, aki ilyeneket írogat, felháborító, a magyarázkodásod meg még büdösebb.

ON.

2009. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!