Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van akkor ha nem fizet...

Mi van akkor ha nem fizet valaki ebadót? Elkobozzák a kutyát? Nem rólam van szó, nincs kutyám! csak érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 09:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Értem! köszönöm a válaszokat! Valójában azért szerettem volna tudni, mert az utcánkban egy csávó befogadott egy keverék szukát, akit úgy dobtak ki mert kölykei lettek.

Aztán láncra kötötte és már nagyon vékony, sokszor én dobok be neki egy kis kaját, hogy ne haljon éhen! Nem tudom minek neki kutya, ha alig bir mozogni, mert a lánc olyan rövid, és ha házőrzőt akar is, a betörö simán bemegy igy hogy sose engedi el, és nem eteti rendesen, szerintem állatorvos sem látta, oltások sincsenek, ezt nem tudom biztosra, de szerintem igy ebadót se fizetne, nem akarom feljelenteni, mert nem rossz ember, de nem való neki kutya! Én meg nem tudom befogadni, mert nem tarthatok kutyát. Túl kicsi a kertem , pedig nagyon megsajnáltam.

2011. nov. 25. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!