Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyik kutyafajtától...

Ti melyik kutyafajtától féltek a legjobban, és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak kíváncsi vagyok ki melyik fajta kutyától fél a legjobban.Gondolok:pit bull,dobermann,roti,stb.

Olyanokat ne írjatok,hogy én nem félek egyiktől sem,mert szerintem,ha rá szaladna egy 60 kg-os tiszta izom roti kan,és a (kutyák legerősebb harapásával rendelkező roti)beleharapna,150 kg-ot kitud fejteni az állkapcsával.


2011. nov. 25. 21:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
pit, roti, dobi alapvetően együttműködőek, mind barátságos az emberrel...na de egy láncon tartott kuvasz vagy egy fila...azt hiszem ezesetben jobb félni és elkerülni őket
2011. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
annyira nemvagyok kutyaszakértő, de bármelyik nagytestű kutyától amelyik fut utánam...
2011. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%

1. nincs 60kg-os roti, vagy ha van, akkor az brutálisan el van hízva. A legnagyobb kanok súlya 50kg.

2. nem a roti harapása a legerősebb a kutya fajták közül, hanem a masztiffoké és a pásztorkutyáké. Közel a duplája, mint a rotié.

2011. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

jó elírtam igen,nincs 60 kg,(kicsit elkalandoztam)

egy kan 50kg, egy szuka 42 kg

de hidd el nekik van a legerősebb harapásuk

utána német juhász,utána kicsivel pitbull,ezt meg is mérték...

masztiffokknak is erős az állkapcsa és pásztorkutyáknak,de a roti is kicsit pásztorkutya beütésű(terelni is tud)

2011. nov. 26. 10:40
 15/21 anonim ***** válasza:

Lol, bolondokat beszélsz.

A roti nem pásztorkutya. Az, hogy régen a levágni vitt marhák mellett voltak, attól még nem pásztorkutya.

A pásztorkutya nem bánthatja a rá bízott állatokat, nem ölheti meg a birkát, kecskét, stb. A roti sajnos megöli.

A pásztorkutyának bírnia kell a -20-40 fokot is akár, a roti csontkeménnyé fagyna. A pásztorkutyának gyengébb minőségű és kevés táplálékbevitel mellett is hoznia kell a formáját, a roti állapota hamar leromlana. A pásztorkutyának falkában kell tudnia dolgozni, a rotik egymással verekednének. Nem szabad, hogy nagy zsákmányösztön legyen bennük, a rotiban túl magas szinten van ez az ösztön. Szóval a roti nem pásztorkutya.


Harapás: NatGeo, Spektrum, youtube, harapás erősséggel foglalkozó oldalak. Mindegyiken láthatod, hogy míg a pitbull/németjuhász 220pounds körül harap, a roti 340 körül, addig a bullmasztiff 550 felett. És a bullmasztiff nem is tartozik a nagy masztiffok közé. Szóval ezt, hogy a roti harapja a legerősebbet, szintén felejtsd el. Olvass, tájékozódj, tanulj, mielőtt ostobaságokat írsz.

2011. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

nem pásztorkutya,oké,

de kedves 74 %-os csak mutasd már meg,hol mutatják az 550 pounds-os bullmasztiff harapást?

a másik hármat láttam roti 320,német juhász 235,pit bull 233,

ha megmutataod azt a videót,vagy szöveget elhiszem,addig nem.

2011. nov. 26. 12:01
 17/21 anonim ***** válasza:

[link]


De keress rá google-ban és találsz még jó sokat. Minél hosszabb és szélesebb az állkapocs, annál erősebb a harapás. Hasonlítsd össze a 40-50kg-os roti fejét egy 60-80kg-os tibeti masztiffal, kaukázusi juhászkutyával, komondorral és meglátod a különbséget. Ezért harapnak erősebben.

2011. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
értem.
2011. nov. 26. 12:22
 19/21 anonim ***** válasza:

hát szerintem így-is úgy-is fáj...:D


de ha a harapás erőssége számít, tartsatok hiénát.

na az ropinak eszi a csontot.:D

2011. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

ja 70kg-os ,nagyon erős a harapása.

csak ki nem állhatom azt a nevetést :D

2011. nov. 26. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!