Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk, kicsi keverék, állítólag pár napja találták, nem volt baja eddig.Ma viszont hányt, láthatóan rosszul van (vizet hányt) és már véres a széklete, fel se kel.Jövő héten tudnánk elvinni állatorvoshoz, akkor lesz pénz rá.Először azt hittük csak a kocsikázást nem bírta a gyomra.Nem eszik, nem iszik, alig mozdul.Mit csináljak?Nem akarom feladni, hátha lehet valamit csinálni.De jelen esetben, pénz nélkül melyik orvos nézné meg?:(
2011. nov. 25. 22:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Sürgősen vigyétek orvoshoz,ez vészhelyzet,ha így marad,nem éri meg a jövő hetet...


Esetleg mondjátok a dokinak,ha nagyon éhezne a pénzre,hogy jövő hétig bírja ki és tejeltek...


Vagy ha ez nem megy,akkor állatmenhely...ott legalább a doki mikor beveszik,akkor megvizsgálja,s ha még menthető,akkor orvosi ellátásban részesíti.

2011. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

parvós - vagy viszed most azonnal orvoshoz, vagy nagyon fog szenvedni abban a max 5-6 napban, ami még hátra van neki


a dokinak meg megmondjátok, hogy utólag fizettek

2011. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hát te nem fogod tudni megmenteni ezen már csak állatorvos segíthet! Most menjetek vele az állatorvoshoz és mondjátok meg neki, hogy talált kutyus, de most nincs pénz jövő héten rendeznéd! Szerintem meg fogja érteni!
2011. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nagyon vedd komolyan, amit előttem írtak, ez parvo.

és ha ennyire gyorsan jönnek ki a tünetek, akkor a rosszabbik, gyorsabb lefolyású verziója.

AZONNAL állatorvos, és akkor még lehet esélye az életre.


Nem vicc, AZONNAL.


A pénzt megoldjátok később.

Minden ÓRA számít!


Ha nem, a belei megtelnek vérrel, kiszárad és iszonyatos kínok közt fog meghalni.

Azonnal infúzióra kell tenni és megkezdeni a gyógykezelést.


ha már véres a széklete, az régen rossz, ezért mondom, hogy órák kérdése a dolog!


A helyetekben azonnal bevinném egy ügyeletre, ahol megmondanám, hogy később fizetek.


(Addig zálogba adod a személyid, vagy mittudomén...)

2011. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a gyors választ.felhívtam az állatorvost, 20 per múlva itt van, belement a jövő heti fizetésbe.tényleg ő is azt a vírust mondta, amit ti, bízok benne, hogy meg tudjuk menteni.szorítsatok neki kérlek ti is, állítólag ma délutánig semmi baja nem volt, játszott, evett, ivott,elvolt, remélem időben vagyunk vele.
2011. nov. 25. 23:03
 6/29 anonim ***** válasza:
Szegènykém ;( nagyon szorítok neki. Írj majd mindenképp!
2011. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Szorítunk!!!


Egyre figyelj:

kössék infúzióra!!!!!

sok doki csak gyógyszeres kezelést javasol, ezzel ne elégedj meg!

2011. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Huhh na hazaértünk.Másfél órát voltunk a rendelőben, kapott infúziót, hányáscsökkentőt, antibiotikumot meg kaját is infúzióba adagolva.Igazatok volt a vírust illetően, most az éjszaka még kritikus, reggel kell visszavinnem kontrollra.Nagyon rendes volt, pedig mi ébresztettük és mondtuk, h egy fillérünk sincs most rá, csak jövő héten.Ilyen lelkiismeretes állatorvossal még nem találkoztam.Most alszik a kutyus én meg bizakodok.Köszi mindenkinek a gyors reagálást és, hogy sürgettetek.Magamtól lehet megvártam volna vele a reggelt, nem tudván milyen komoly baj lehet.
2011. nov. 26. 00:42
 9/29 anonim ***** válasza:

Drukkolok!!!


Nekünk is volt parvónk kölyökkutyával, bent is aludt a kórházban, de túlélte. És még sok évet volt velünk ő is, és az évek múlva született kölykei is...


:)

2011. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Én is bízok ebben a csöpp kis gombócban:)

Férjem első reakciója volt mikor véres volt a széklete, h azonnal tüntessük el itthonról mert a gyerekeket megfertőzi, stb.Na mondom azt már nem.Utánajárok mit lehet tenni és megteszünk mindent.Nem mondok le róla akkor se, ha csak pár órája ismerem.És a doki szerint is teljesen veszélytelen az emberekre ez a betegség, aggodalomra nincs ok.Szegény doki se alszik sokat, reggel még a rendelés kezdete előttre hívott be, hogy véletlenül se legyen még ott senki.

2011. nov. 26. 01:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!