Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk, kicsi keverék, állítólag pár napja találták, nem volt baja eddig.Ma viszont hányt, láthatóan rosszul van (vizet hányt) és már véres a széklete, fel se kel.Jövő héten tudnánk elvinni állatorvoshoz, akkor lesz pénz rá.Először azt hittük csak a kocsikázást nem bírta a gyomra.Nem eszik, nem iszik, alig mozdul.Mit csináljak?Nem akarom feladni, hátha lehet valamit csinálni.De jelen esetben, pénz nélkül melyik orvos nézné meg?:(
2011. nov. 25. 22:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

jaj de jó olvasni, hogy így gondoskodsz erről a kiskutyáról!!!:):)


több ilyen rendes ember kellene a földre, mint Te!:)

Nagy mázlia van annak a kis csöppségnek, hogy Hozzátok került!:)


Nagyon szorítok érte!!!

2011. nov. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ez nagyon jól esett a lelkemnek.Köszönöm.

Miután hazahoztuk, aludt egy órát, aztán a mennyei hangra lettem figyelmes:LEFETYEL! sikerült vére innia és nem hányta ki!!!Mindjárt indulok vele kontrollra, kicsit még gyenge, de már sétál és evett is.Én nagyon bízok benne, hogy erősebb, mint amilyennek látszik.Köszi mindenkinek, h drukkoltok érte, hiszek benne, hogy segít ez is rajta!

2011. nov. 26. 08:23
 13/29 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, reméljük a legjobbakat, írj még!!
2011. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

üdv mindenkinek:) most értünk haza, kapott megint infúziót, kaját, gyógyszert.az orvos szerint jó jel, h ivott, evett kicsit és benne is maradt, csak reggel még volt egy véres széklet, ami még nem ad okot a teljes fellélegzésre.Már sétálgat, de még gyenge nagyon a lelkem.

Megbeszéltük, hogy délután felhív 4 körül a doki, hogy mi a helyzet vele, ivott-e, benne maradt-e, változott-e valamit a széklete.Ha kell akkor délután még kap infúziót meg holnap is, de én még mindig bízok ebben a kis gombócban, hogy erőre kap.Írok folyamatosan, hogy mi van, nagyon jó érzés, hogy érdeklődtök, ezáltal nekem is erőt adtok.:)

2011. nov. 26. 09:22
 15/29 anonim ***** válasza:

Én is drukkolok a kis gombócnak!


:)

2011. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerencséje van a kis prücsöknek, hogy ilyen emberhez került, mint Te vagy. Kérlek, írjál minél hamarabb, hogy mi van vele, drukkolunk neki nagyon:)
2011. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

De rendesek vagytok:)

Bár még közel sem lélegezhetünk fel, még kritikus az állapota, most bejött a szobába és lefeküdt aludni.Még a máskor leállíthatatlan kisfiam sem rosszalkodik, segít mindenben.Bár sajnos a magam részéről sokat nem tehetek érte, mint, hogy meleg helyre teszem, betakargatom, simogatom, beszélek hozzá, próbálok egy kis enni és innivalót belediktálni és leviszem a dokihoz.

Szóval az én érdemem ebben vajmi kevés, inkább a doktor úrnak vagyok nagyon hálás, amiért ilyen lelkiismeretesen törődik vele, annak ellenére is, h tudja, h most nem tudok még fizetni és fizetéskor is kb úgy nyögöm ki, hogy lehet a karácsonyi menü zsíroskenyér lesz:)

Fura, eddig mennyit aggódtam a decemberi kiadások miatt, de most valahogy minden másodlagosnak tűnik, a legfontosabb, hogy a kutyus rendbe jöjjön és velünk legyen majd a fa alatt is épen, egészségesen:)

Nem tudjátok elképzelni mennyire megmelengeti a szívemet, hogy ennyien írtok, érdeklődtök, ez nagyon sokat jelet most nekem.(A férjem így is csak morog, h miből akarom kifizetni, van-e értelme, miért nem raktam ki inkább :S )

Na, de férfiak...irtó mákja van a kis gombócnak, h időben hazaértem tegnap, a férjem már az ajtóban fogadott, h ő kirakja.Most viszont már nem ellenkezik, csak morog, az meg nekem bőven belefér:)

2011. nov. 26. 11:15
 18/29 anonim ***** válasza:
A Ti karácsonyi ajándékotok az, hogy gondoskodhattok egy kicsi kutyáról... :)
2011. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Ennél szebb ajándék nem is kellene:)

Szóval bízok benne, hogy a Jézuska velünk lesz és a karácsonyi ajándékunk Rocky lesz épen, egészségesen:)

2011. nov. 26. 11:26
 20/29 A kérdező kommentje:

Jaaaj, aggódok.Már fél 4 de ma még alig kelt fel, csak pár percet sétált és csak nagyon keveset ivott:S

Ráadásul megint volt egy véres széklet, vagyis inkább csak vér jött belőle eddig:( Hányni nem hányt, pisilt egyszer, remélem nem szárad ki :(

2011. nov. 26. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!