Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk, kicsi keverék, állítólag pár napja találták, nem volt baja eddig.Ma viszont hányt, láthatóan rosszul van (vizet hányt) és már véres a széklete, fel se kel.Jövő héten tudnánk elvinni állatorvoshoz, akkor lesz pénz rá.Először azt hittük csak a kocsikázást nem bírta a gyomra.Nem eszik, nem iszik, alig mozdul.Mit csináljak?Nem akarom feladni, hátha lehet valamit csinálni.De jelen esetben, pénz nélkül melyik orvos nézné meg?:(
2011. nov. 25. 22:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Próbálj neki fecskendőből egy kicsi vizet adni.
2011. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha finoman meghúzod egy picit a bőrét szőröstől, akkor úgy marad, vagy visszaáll rendesen?

Nemtom érthetően fogalmaztam-e, nekünk ezt mondta az állatorvosunk, hogy így tudjuk megnézni, hogy fenyegeti-e a kiszáradás vagy sem..

2011. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Fecskendőzés megy, most voltunk a dokinál is, kapott megint infúziót, koncentrált kaját, stb stb.Hazahoztam és megivott egy kis tál vizet.Ez megint jó, egész nap nem ment neki.Igen, a doki is így nézte, h kiszáradás fenyegeti-e, sajnos nagyon, úgyhogy nyomatjuk belé a vizet meg infúziót.Reggel viszem megint, remélem picit visszatér az ereje meg életkedve, mert olyan mintha feladná picit.De ha nem hagyom pihenni akkor fel tudom kelteni az érdeklődését és élénkebb.Eddig nem mertem zavarni, gondoltam hadd pihenjen, de most taktikát váltok, nem hagyom h feladja.
2011. nov. 26. 19:39
 24/29 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem minden rendben lesz, sok sikert a picurnak! :) Majd írj még, hogy mi van veletek!
2011. nov. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Már én is nagyon izgulok... Küldöm a pozitív energiákat a picinek! Bár az igazi pozitív energiát ti adjátok neki, hogy befogadtátok, gondozzátok, szeretitek! Ez biztos nagyon sokat számít neki!

Írj holnap, hogy vagytok!

2011. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm mindenkinek, h velem voltatok és biztattatok....mindent megtettem érte, amit tudtam, de...feladta:(
2011. nov. 27. 08:55
 27/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnàlom ;(

2011. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Benne volt a pakliban, én hibáztam, h egy pillanatig sem gondoltam bele ebbe a lehetősége.Hát most fáj.Nagyon.Mindegy, valahogy ezt meg kell élnem, de borzasztó érzés.Még csak meg sem ismerhettem igazán.Na de azzal se lesz jobb h itt panaszkodok, megyek inkább, sétálok egyet.
2011. nov. 27. 09:25
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom...
2011. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!