Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy menhelyről kapok egy fehér FIATAL kistestű kutyát?

Figyelt kérdés
Szép kutyákat mint amiről éppen álmodok ,lehet kapni menhelyen? Vagy szép kutyákat nem "dobnak" el?
2011. nov. 27. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Minden kutya szép!
2011. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle kutyát kidobnak. Természetesen a kistestű, fiatal, fehér szőrgombócokra nagyon sokan jelentkeznek így fel kell kötni a gatyát.

A menhelyek általában egyet néznek, minél jobb gazdája legyél a kinézett kutyának.

Sajnos azonban szét kell egy kicsit rombolnom az álmodat. Ha csak a küllemét álmodtad meg a kutyádnak valószínű nagyon nagyot fogsz csalódni.

Ne a küllemét álmodd meg, hanem azt, hogy mit tudsz neki nyújtani, mennyi napi foglalkozás, szőrápolást, oktatást. mennyit tudsz állatorvosra, kozmetikusra fordítani. És azt, hogy mit vársz el a kutyádtól ezért cserébe.

Aztán menj ki a menhelyre, ezeket mond el és kérd meg hogy ajánljanak neked kutyát.

Lehet, hogy akit ajánlanak nem lesz olyan szép mint amilyen az álmaidban él, az is lehet, hogy csúnyácska lesz és fekete, de tökéletes párost fogtok alkotni, és mindenki irigyelni fog a kutyádért.

2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van ,hogy minden kutya szép...mert minden kutya szép...én nagyon szeretem a kutyákat csak ez tetszik a legjobban...csak ez mások szemében nem így van és vannak akik azt mondják hogy ez a kutya csúnya és kirakják az útra..de ha azt gondolja hogy szép lehet hogy soha nem tenné ki...:)
2011. nov. 27. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ő sem csúnya :-)

2011. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menhelyen mindenféle kutyát találsz, csivavátóül bernáthegyiig, lehet hogy nem azonnal, de előbb-utóbb akad. Én is láttam már fehér kis-közepes termetű fiatal kutyát menhelyen (konkrétan én vittem be, ott rohangált a menhely előtt az úton), de az olyanok tényleg nem szoktak sokáig bent maradni.
2011. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahová járok menhelyre, a múlt héten hoztak be 6 aranyos hófehér (esetleg halvány bézs foltok lehetnek rajtuk) szőrgombócot. A kukában találták őket... :( Vsz kistestű hosszabb szőrű kutyusok lesznek nagyobb korukra.
2011. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Igaz ők közepes testűek, de annyira szépek és aranyosak :)

2011. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy állsz hozzá, hogy adj uram de rögtön, hanem van időd figyelni és kivárni, és folyamatosan képben lenni a gazdi keresőkkel, akkor néhány hónapon belül biztosan találsz fiatal pici fehér szőrgombócot. Ha rögtön kell, akkor kicsi az esély, ráadásul benne van a pakliban, hogy meggondolatlanul választasz akár veszel, akár mentesz.
2011. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igaz van amelyik nem tiszta fehér, de mindegyik nagyon szép:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!