Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a főétkezése alatt...

A kutyám a főétkezése alatt vagy 8x berohan a szobába, hogy megnézze ott vagyunk-e. Ezt miért csinálja, és hogyan lehet leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Tiszta kákabelű, mert minden kalóriát eléget mire megeszi a kaját:) Nem sovány állítólag, de engem aggaszt kicsit ez a fel-alá rohangálás.
2011. nov. 29. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy becsukod a szobaajtót, és magára marad, míg eszik.
2011. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják olyan a kutya, amilyen a gazdája. Ha nem, akkor neveld olyanná.
2011. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
??? Én nem rohangálok evés közben, tőlem ilyet nem látott:D Kipróbálom az ajtót, de nem tudom fog-e ez változtatni azon, hogy az ajtóig elrohanjon. Ugyanis üveges a szoba ajtó (ki akarjuk cseréltetni, de ez most nem tartozik ide:D).
2011. nov. 29. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám főétkezése kb. fél percig tart. Úgy bezabál mindent, mint a gép. Én addig ott vagyok a konyhában, teszem a dolgom.

Egyszer már volt olyan, hogy a habzsolás közepette félre nyelt, azóta inkább megvárom, amíg befejezi.

2011. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az legújabb megőrzött kutyám is ezt csinálta eleinte. Sajnos hoppon is maradt néhányszor mert ahányszor kiemelte a fejét a tányérból, már mondtam is a saját kutyámnak hogy tied. 3 nap alatt szépen megtanulta, hogy evés közben leginkább eszünk és kész.


Gondolj bele, ha valamelyik oroszlán elszaladgálna a friss gazella mellől nézelődni mennyi kaja jutna neki. Tök természetes, génjeiben kódolva van, hogy addig kell enni amíg van, vagy amíg bír.

2011. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradj ott vele, amíg megeszi. Utána úgyis össze kell szedned a tányérját.
2011. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sippara ***** válasza:

Jó régi kérdés, de hátha idetalál valaki hasonló problémákkal:

Amikor először megjelenik az ajtóban a kis feje, rohanj ki mellette és azonnal vedd el a tálat.

2013. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!