Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám vizet hányt, mitől...

A kutyám vizet hányt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
kb 10 perce hányt vizet , most csóválja a farkát és úgy tűnik minden rendben van, vagy holnap vigyem orvoshoz???
2011. nov. 29. 17:17
 1/5 anonim válasza:

Ha csak 1x hányt akkor nem kell megijedni.

Ha már többször csinálja ezt akkor feltétlenül vigyétek el.

2011. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké , most hányt csak ,majd kiderül ha az este folyamán is fog akkor reggel elvisszük dokihoz...
2011. nov. 29. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal doktorhoz rohanni. Biztos sok vizet lefetyelt, egy csomó levegővel,és valami nem odaillővel kiöklendezte a vizet is. Láthatólag megkönnyebbült, játszik.A kutyák ügyesen karban tudják tartani a gyomrukat, ezért legelésznek időnként egy kis füvet is.
2011. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lent voltunk sétálni , megint hányt vizet ,illetve most a kakija híg és véres volt, most nem tudom mi legyen..holnap dokihoz visszük.. most főzzünk neki egy kis rizst..

nem tudom mitől lehet ,akkor volt hasonló tünetei amikor parvos volt de már több mint két hete megkapta az oltásokat..szerintem az kivan zárva..

2011. nov. 29. 18:00
 5/5 A kérdező kommentje:

tegnap kapott csontot ,lehet hogy az sértette föl ott neki??

ha még az este folyamán megint hány és véreset kakil akkor reggel dokihoz visszük..

2011. nov. 29. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!