Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véres székletet mi okozza?...

Véres székletet mi okozza? (többi lent)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2420111-a-kut..


én írtam ki ezt a kérdést olvasátok el mielőtt erre válaszolnátok, oda leírtam hogy milyen dolgok jöttek még elő de leírom újra


lent voltunk sétálni és megint hányt illetve véres és híg volt a széklete..

nem tudom mi okozhatja ezt nála mert akkor voltak ilyen tünetei amikor parvos volt de több mint két hete megkapta az oltásokat ,úgyhogy az én kizárnám.. talán az lehet még hogy a csont amit tegnap kapott felsértett vmit..holnap reggel elvisszük dokihoz..


2011. nov. 29. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért mert megkapta az oltásokat még nem lehet kizárni a parvovírust. Szerintem minél előbb vidd dokihoz!!!
2011. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kedve milyen? Ha nem nagyon bágyadt, elesett, akkor valószínű nem parvó és mivel már egyszer túl is esett ezen a betegségen és oltásai is vannak, ezért ezt nem tartom valószínűnek. De a doki majd biztosat tud mondani.
2011. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért írd majd meg hogy mit mondott, kíváncsi vagyok. Remélem nem komoly.
2011. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
próbáltunk neki rizst adni de nem evett , egy kicsit bágyadt :(
2011. nov. 29. 18:40
 5/10 A kérdező kommentje:

holnap reggel 8kor tudjuk dokihoz vinni,de megírom hogy mit mondott


köszi a válaszokat , én is remélem hogy semmi komoly nem lesz..

2011. nov. 29. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer volt parvós, akkor újra nem lehet. Legalábbis nekünk ezt mondta az orvos,amikor a mi kutyánk az volt.
2011. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én nem tudom ,majd holnap a doki megmondja
2011. nov. 29. 19:14
 8/10 A kérdező kommentje:

most már egyáltalán nem bágyadt a kutyám sőt elég jó kedvű lett aludt pár órát amikor fel kelt akkor kuncsorgott kajáért adtunk is neki ,evett is ugye rizst főztünk neki..


ha most már normális lesz a széklete az este folyamán akkor szükséges dokihoz vinni??

persze elviszem nem arról van szó ,csak nem állunk úgy anyagilag most ,meg későbbi fizetés is megoldható mert rég egy dokihoz járunk, csak anyáéknak most ez rosszul jönne..


de ha még mindig véres lesz a kakija akkor elvisszük dokihoz ,vagy legalábbis anya mert én suliba megyek..

2011. nov. 29. 21:31
 9/10 A kérdező kommentje:
amikor parvós volt akkor mindig csak feküdt inni se ment el,nem evett, akkor reggel jött rá és délelőtt vittük dokihoz és csak estére lett jobb a kedély állapota amikorra gondolom a gyógyszerek hatottak ,ha itt is a parvóról lenne szó akkor tuti nem evett volna és csak feküdt volna de most boldog járkál csóválja a farkát :)
2011. nov. 29. 21:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel is nagyon jól volt ,a széklete szilárd volt és egy csepp vért se lehetet látni ,ha ma semmilyen betegségre utaló jel nem lesz nem viszem dokihoz, de ha még is akkor azzonal elviszem..
2011. nov. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!