Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ehetnek a kiskutyák?

Mit ehetnek a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Szombaton lesznek 4 hetesek a bichon kiskutyák de 9-en vannak és az anyjuknak már kevés teje van.
2011. nov. 29. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik tápszert. Junor tápot ásztass be vele.
2011. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kutyatejpótló .
2011. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kutyatejpótló, ilyet mi is vettünk már, az illata jó volt meleg vízbe kellett feloldani viszont a kicsik alig ettek belőle szóval 2-3 óránként megpróbáltunk adni de csak egy keveset lefetyeltek belőle, azután vettünk eukanuba baby-t 4 hetes kortól ajánlott és azt áztattuk be neki azt jobban ették :)
2011. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 2 napos korától itattam kutyatejpótlóval és olcsóbb és jobb mint a gyermek tápszer még tettem hozzá kecsketejet úgy ette mintha muszáj lett volna.
2011. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én ilyen 6000 találtam kutyatejpótlót, nem tudom, hogy ez olcsó lenne -e vagy a drágább kategóriába tartozik, mert nem értek hozzá....
2011. nov. 29. 20:56
 6/7 A kérdező kommentje:

ezt [link]

mondjuk ez olcsóbb de nem tudom ez a 400g meddig elég 9 kiskutyának...

2011. nov. 29. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1200 ért vettem az állatpatikába 300 grammos volt 6 hetes koráig 2 dobozt fogyasztott el de 4 hetesen már naponta 2 szer adtam neki tápot összetörve a többi meg tejpótló 5 hetesen már 3 szor kapott tápot és 2 szer tápszert most már meg csak tápot kap most 6 hetes természetesen áztatva kapják eleinte össze is törtem neki.
2011. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!