Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel lakók! Milyen gyakran...

Panel lakók! Milyen gyakran viszitek le a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok meg azt is milyen fajta (vagy nagyságú ha keverék) és hogy hányszor kb. hány percig vagy lent vele, s olyankor pórázon van mindvégig vagy közben futkoshat szabadon is.
2011. nov. 30. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

reggel 7kor 1 óra

délelőtt csak egy eü.s kb 5 perc se nyakörv se póráz

1kor 1-2 óra, attól függ mennyi vendégem van.

6kor úgy 8ig egy jó séta a többi kutyával.

és este 10-11 felé egy eü.s az kb 5 perc.

ami eü.s sétákon semmi sincsen rajta,se nyakörv,se póráz és akkor tudja hogy csak pisi,kaki és nyomás fel.a többin csak addig van rajta póráz amíg el nem érünk addig ahol el lehet engedni

hétvégén vagy egy nagy túra a kutyás társasággal. + 1 héten 2szer kutyasuli.+ ott agility (ez a kedvence!)

masszőr vagyok,így egész nap itthon vagyok vele,és a vendégeim is szeretik:)Ő cavalier king charles spániel, ivartalanított.neve Neela (Níla)

2011. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem mosom a lábát minden alkalommal, csak nedves ruhával áttörlöm..viszont kaki után megtörlöm a fenekét nedves popitörlővel. Tisztaságmániás vagyok, de ennyi erővel a fenekét is moshatnám, mert mindig leül kint :)
2011. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Lizinek muszáj lemosni, mert még a talpa is szőrös és pamacsos típusú. Képes annyi sarat felszedni a parkban, hogy nem tudom vizes szivaccsal elintézni.

Kádba berak, zuhannyal lemos, türcsivel ledörgöl és mehet. :)

3 perc az egész, és simán megszokta, tűri. Persze langyos vízzel. :D

Nyáron és száraz időben nem mossuk csak ebben a ködös, sáros, havas, vizes időben.

2011. dec. 2. 20:40
 14/15 anonim ***** válasza:

reggel 5 perc (anyu)

dél kornyékén 10-15 perc (apu)

4 óra korul 1-2 óra (velem)

este 1óra (velem)

hétvégén tobbet akár 3-4 órát is lent vagyok vele

csivava, 8 éves, kan

2011. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
elozo vagyok en általában porázon kezdem(5perc) majd elengedem, a szuleim csak pórázon nekik nem fogad szót
2011. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!