Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutya lakásba?

Két kutya lakásba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem a következő: Szerintetek jobb, vagy rosszabb lenne, ha a kutyusom mellé örökbefogadnék egy társat? Igazából én nagyon szeretném, már hónapok óta foglakoztat az örökbefogadás gondolata, főleg mióta látom, hogy mennyi gyönyörű kutyát dobnak az utcára felelőtlen "emberek". A pénz és az idő nem lenne probléma, a boxerem royalt eszik, és napi 2 órát van intenzíven mozgatva + 2*fél órás egészségügyi séta:) Egy kisebb fajtára gondoltam, hasonló mozgásigénnyel. Nem tudom, szétszednék e a lakást amíg dolgozom, vagy inkább nyugtatólag hatna rájuk, hogy nem egyedül, hanem ketten vannak? Valakinek tapasztalat?
2011. nov. 30. 14:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló aggályokkal küzdöttem, de végül két kutyám lett. Egy felnőtt mellé vittem egy kis kölyköt, és szintén lakásban laknak. Ha ennyit tudsz a boxerral foglalkozni, egy második kutya már nem lesz kihívás Neked! Nekem bejött a két kutya, pedig két tökéletesen más fajta. :)
2011. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!