Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok kezdő kutyásak...

Ajánlanátok kezdő kutyásak Argentin dogot?

Figyelt kérdés
nem vagyok teljesen kezdő,mert szüleimmel 1 Staffit már felneveltün,de ez a kutya nagyon tetszik!!
2009. máj. 13. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
igen, ha nem lakótelepen laktok:)
2009. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
előző válaszoló vagyok! viccet félretéve, ha nem akarod idomítani akkor minden kutyának megfelelő a gondoskodás és a szeretet, ja és a pénztárca is fontos mert nem mindegy, hogy egy tacskót vagy egy bernáthegyit akarsz etetni :) még ha sok különbség nincs is de azért fontos mérlegelni, de ezen kívül szerintem nincs olyan kutyafajta amit ne tarthatnának kezdő kutyások, elvégre vannak fajtaspecifikus könyvek is a boltokban és ha csak tartásra szánod őket akkor nem kell megijedni
2009. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy argentin dogot nem kell idomítani semmire,de képezni a fajta fizikai adottságai miatt MUSZÁJ!

Minden körülmények között engedelmesnek kell lennie,behívható,kontrollálható stb.

2009. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne gond, ha tudod hogyan kell egy kutyát következetesen nevelni, különböző helyzeteknél mit kell csinálni. azért szerintem egy kutyasuli nem árthat....nekem is sztafim van, és mi is járunk. azért 1-2 dolgot mi is tanultunk ott.
2009. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bármien kutyámis lenne vinném kutyasuliba..meg ugyis segitenének nevelni!!nem tudjátok ,hogy melyk kennelbe vannak szépek??szukát szeretnék majd!!
2009. máj. 14. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:

egyszerűen csak nézz itt szét:

[link]

2009. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a kutyáik nagyon tetszenek

[link]

2009. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Segítenének nevelni?Kik?

Nagyon meg kell nézni,kit-mit engedsz a kutyáddal foglalkozni,túl sok az önjelölt "szakértő".

A fajtamentőktől örökbefogadáson nem gondolkodtál?

Sok tőlük származó kutyával találkoztam a kutyasuliban,mind nagyon jó fejek.

2009. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!