Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik bent tartják a kutyájukat...

Akik bent tartják a kutyájukat. Volt már olyan, hogy bolhák lettek a lakásban? Ha igen, hogy irtottátok ki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a lakásban bolha van,a legjobb,ha ecettel átmosol mindent. Semmilyen más szer nem olyan hatásos.
2011. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Kellett neked kutyuli? Lakásban tartani a gyerek meg a fészerben! Hujjognak a kutyulitartók, de lesz.rom!
2011. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer fordult elő, mert a maccsra nem jó spotot tettem.

Neostomosan.

Befújni vele heverőt, fotelt, stb, felmosni a padlót. Mindezt megismételni hetente 3-4 hétig.Én még Piretrin porral beszórtam a fal mellett is. De azt amúgy is megteszem, csótány ellen.

2011. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is itt van mellettem, de az életben nem volt még bolha a lakásban. A kutyában kétszer találtam, mind a 2 alkalommal 1-1 db-ot, amit szépen kinyírtam és kész. De olyankor biztos ami biztos alapon mindig lefújattam valami bolhaelleni cuccal, de sose esett ki belőle több.
2011. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Almaecet a legjobb.Víz és almaecet 2:1 arányú elegyét kell használni,persze ha nem szereted a vegyszereket. Mindent alaposan átmosni,lespriccelni és a kutyára frontline spot on combot rakni. Eléggé hosszú procedúra, legalább 2 hét míg mind kipusztul.
2011. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó egy abnormális....



Kedves kérdező: A mi kutyusunk is lett egyszer bolhás, úgy, hogy a cica hozta be! ( Ritkán megszoktuk vendégelni a cicát bent is, azóta persze nem :) ) Na és a kutyusom kapott valami szert bolha ellen, ami teljesen kiirtotta őket. A lakást áttakarítottam és ennyi. Én is ecettel + valamilyen mosogató, vagy sampon keverékével takarítok, mert nem bírom az erős kemikáliákat.


Miután a kutyát bolhátlanítottátok, kell neki rendszeresen kullancs-bolha elleni szer. Az én kutyusomnak kiltix nyakörve van.

2011. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, a másodikra gondoltam (!) Csak úgy látszik elég lassú vagyok :)
2011. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dédimnél vittem haza sok-sok évvel ezelőtt bolhát. Hogy melyik állatról, azt nemtom, de valami porral szórtuk be az ágyat, máshol nem voltak bolhák. El is tűntek.
2011. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:

A bolha a kutyában van, nem a lakásban. Hülye lenne kimenni a kutyából, akkor éhen marad.

Volt már, hogy hoztam haza bolhás kutyát. Őrá és rátettem az advantixot és kidöglöttek belőle. Az enyémekre meg nem ment át.

2011. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11:08 balfék vagy!

Nálunk volt olyan mikor idekrültek a cicák és nem voltak még bolhátalanítva, hogy találtunk a lakásban többször is bolhát, ha tudtuk összenyomtuk őket, de ha nincs sok csak 1-2 db akkor nem kell aggódni, nem élnek meg a lakásban, max visszamennek a kutyába!

A kutyust bolhátalanítani kell, és a helyét esetleg kitisztítani vagy beszórni bolhairtó porral.

2011. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!