Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora a súlya egy 7-8 hetes...

Mekkora a súlya egy 7-8 hetes németjuhásznak? Ez általában egyforma fajtán belül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért 2-3 kg. eltérés lehet. Nem tudom megmondani mert nekem a leg fiatalabb Német uuhászom is 5 hónapos volt mikor ozzám került csont soványa.
2011. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mennyinek kellene lennie, azt nem tudom, mert nem ilyen kutyáim vannak. De a másik kérdésedre tudok válaszolni. Egy almon belül is vannak kisebb, nagyobb egyedek. Ezáltal a súlyuk is változhat. Van amelyiknek kevesebb picit, van amelyiknek több. 6,5 hetes staffijaim súlya kb 3 kg.
2011. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előbb lehagytam, hogy felnőtt korban is vannak különbségek. Hiába ugyanazon fajta, de nem hiszem, hogy ugyanolyan a súlya. Ezért nincs pontos meghatározás fajtastandardban sem. Éppen ezért tól-ig értékeket adnak meg.
2011. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 hónapos német juhászom van. Mikor elhoztuk 9 hetes volt akkor volt olyan 7-8kg.
2011. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat igazából csak keverék német juhászom van és kíváncsi voltam h lesz-e akkora mint egy fajtatiszta. kimmy02 kan vagy szuka kutyusod van?
2011. dec. 2. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
kan :)
2011. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!