Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a képen...

Mi a véleményetek a képen lévő kutyafajtárol? Kívülröl milyennek tünik a ti szemetekben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


2011. dec. 4. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Bevallom, nem sokat tudok erről a fajtáról de így legalább valóban kívülállóként tudom nézni...

Nekem nagyon szimpatikus, szép, arányos kutyának tűnik.

Olyan érzésem van, hogy "ez a kutya biztos szeret dolgozni, mozogni, játszani..."


Tuti, nem éri be akármivel...



Na és most ráguglizok, hogy mennyire trafáltam bele.:D

2011. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan "gonosz" vagy ahogy írni szokták "sátánista tekintete van" ???
2011. dec. 4. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kis pattogósnak tűnik, mondjuk, mint egy terrier. Nagy mozgásigényű pörgős kutyának gondolnám. Amúgy kinézetre tetszik, jó testfelépítése van.
2011. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Baromi jól néz ki, de pörgős és elég akaratos lehet, biztos nem való akárkinek. Nem láttam még élőben ilyen kutyát, csak olvastam róla, és nem tudom, mennyire igaz, hogy dingóval keresztezték és azért olyan, amilyen... (Javítsatok ki, ha rosszul tudom!)
2011. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek. Olyan sportos munkaszerető kutyának tűnik nekem. Elfogadnék egy ilyet magamnak nekem nagyon tetszik olyan értelmes tekintete van.
2011. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hello

Olyan egyiptomias a feje de szép.xD

2011. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én láttam már kelpiet munka köz és hihetetlenül jó benne, szerintem kb egy munka border szintjén van a hozzá állása így azért van vele feladat rendesen ha valaki ilyet tart

nálunk ezt a típust tenyésztik: [link] (ilyen van az első képen) ez a munkavonalú és nyurgább típus

a tömzsibb ausztrál show változat tudtommal itthon nincs is..

Küllemét tekintve nekem a show vonal jobban tetszik, homogénebb, macis... de ez ugye minden show vonalra jellemző :) a munka vonalnál vannak igazán szép színű példányok, zseniálisak a munkájukban, kecsesek, tiszta vonalúak de összességében nem egy látványos fajta


a kelpie juhászkutya és nemvolt dingóval keresztezve :) colliek és más juhászkutyák keresztezéséből alakították ki

Az australian cattle dog lett dingóval keresztezve...de ugye az egy másik fajta :)

[link]

2011. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áh, köszi. Hiányos a műveltségem. :( :)
2011. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!