Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire bullterrier!?

Staffordshire bullterrier!?

Figyelt kérdés
Staffbull kutyát szeretnék tavasszal,a fajtáról már szinte mindent elolvastam,neten,könyvekben!Tapasztalatokra lennék kiváncsi!A kutyát természetesen tenyésztőtől venném!Milyen a kutya jelleme?Esetleg ha valaki tud Vas megyében,vagy környékén kennelt,szívesen venném!:)
2011. dec. 5. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Na, jó választás.

Előre is jó kutyázást:)

Hát nagyon hűséges, kedves kutyák, csak rossz megítélés..És makacs energiabombák, kutyasuli érdemes, erős kezű gazdinál nem lehet gond.Napi lefárasztás ajánlott, persze ezeket mind olvastad gondolom :)

Hát a gazdi kedvéért mindent, legalábbis én így vettem észre, őő szeretik a gyerkőcöket.. persze szoc. kérdés, vannak lustábbak is kutya függő, hát ha mindent elolvastál baj nem lehet:)

Én úgy vettem észre szeretnek pózolni is..:D

Legalábbis milyen olyan beállásokat csinál

Hát picurról majd képet várunk.

Ha valami konkrétabb kérdésed lenne válaszolok de így nagy általánosság amit olvashattál is :)

Jó kutyizást előre :)

2011. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!