Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire bullterrier,...

Staffordshire bullterrier, Amerikai pit bullterrier vagy Amerikai staffordshire terrier? Melyiket tartsam?

Figyelt kérdés

Nem azért akarom tartani mert harci kutya, hanem mert olyan szépek.Ja és mi a legfőbb különbség 3-muk között. És ha ismertek ilyen fajtamentőket akk azt is leírhatnátok.

Előre is köszi!


2011. febr. 23. 19:19
 1/2 Ninna ♥ ***** válasza:

Nekem a három közül az amstaff jön be a legjobban. De tény is való, hogy nagyon felkapott túlszaporított divatfajta, szóval nagyon oda kell figyelni, honnan veszed. De a fajtamentők a legjobbak, vagy tenyésztőtől rendesen. Itt vannak a fajtamentők: [link]

Ezekről a fajtamentőkről tudom, hogy nagyon rendesek, kutyaiskolába, ahová lejárok, onnan jött egy házaspár egy innen mentett kis amstaffal, mondták, hogy végtelenül próbálnak nekik mindent megadni, és nagyon kedvesek.

2011. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a három közül a Staffordshire bullterrier a legszebb. Testalkatra, fejformára. De első kutyának nem nagyon ajánlom, hacsak nem vagy valami buddhista zen mester. Idegességre, agresszióra általában érzékenyebben reagálnak, mint a másik kettő.
2011. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!