Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire terrier...

Amerikai Staffordshire terrier vagy Staffordshire Bullterrier?

Figyelt kérdés
Melyik fajtát ajánljátok jobban panel lakásba, kezdő gazdának?Melyik nyugodtabb, könnyebben kezelhető nem ingerlékeny, könnyebben tanuló? És melyik bírja jobban ha két hetente 8-9órát van egyedül?Napi két séta (reggel 3/4 óra, este 1,5 óra) elég nekik ha mondjuk hétvégén meg sokat tudjuk mozgatni őket?
2011. aug. 15. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

más kategoriába talán többen válazolnának:)

amugy szerintem egy kutyának nem elég napi két séta szerintem te se naponta kétszer fordulsz meg a wc-n

első kutyának egyik fajtát se ajánlanám

2011. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%
Tudtad, hogy a lovak nem tudnak hányni?
2011. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kérdezd Putyint!
2011. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mikor beküldtem már rá is jöttem, hogy rossz topic volt beállítva de kösz a válaszokat.

1. Köszi ezért is kérdezem, mert jól akarom tartani

2. Nem tudtam, hogy nem tudnak hányi de érdekes minden esetre

3. Putyinnak is volt kutyája igaz nem ilyen de hasonló

2011. aug. 15. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Két séta nem lesz elég, legalább háromszor vidd le, de inkább négyszer.
2011. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

régen én is nagytestű kutyát akartam penelba mert az az igazi kuty, hiába mondták, hogy nem panelba való kitartottam mellette

tegnap egy bácsi kihozta az ilyen [link]

kutyáját a parkba és jáccottam vele a kutya végtelenül okos volt, arannyos, szép és a bundája mint valami plüskutyáé

hidd el ha látnál ilyet élőbe neked is tetszene

2011. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem amstaffom van, nem elég a napi két séta, a kiskutyának tuti nem. Enyémet mindig akkor kell kivinni, alvás után ébredésnél rögtön, úgy nem piszkol be, pedig még csak 10 hetes. Ha kezdő vagy nem ajánlom ezt a fajtát, tapasztalat szükséges hozzá, rengeteg figyelmet igényel. Elvan a panelba is, de ha leviszed nagyon dolgoztatsd meg! Jó kutyázást :)
2011. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, sikerült azóta ez a terved?
2012. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!