Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki örökbefogadná?

Valaki örökbefogadná?

Figyelt kérdés
Gazdit keresek a dalmatámnak.ha valakit érdekel irjom.8 hónapos.csak olyannak adom,aki törödni fog vele,télen füt rá és nem köti meg.nagyon szeretem,de a kisfiamat elsodorja,ha elmegy mellette.valahogy nem érdekli,h ö egy kisember.a multkor lelökte öt a lépcsöröl.szóval ezért nem maradhat.
2011. dec. 5. 16:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
39%

Én vagyok a 24 éveske (igaz nevem is van, de látom az IQ-d nem veri a plafont). Hát, ha a gyerekem allergiás lesz, az ciki lesz, mert pár éven belül lesz nálunk vagy 5 kutya, macskák, kecskék, csirkék, egy tehén, szóval...


Megharapni meg nem fogja egy kutya se, mert én NEVELEM a kutyám és nem csak tartom! De előre sajnálom a gyerekedet is, hogy ilyen anyja van...

2011. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Úgy legyen 24éveske!nem kivántam a rosszat neked,a korodnál fogva mit is mondhatnál...törödj a saját dolgoddal.én pedig a szüleidet sajnálom.hogy tudtak ilyen rosszindulatú,pisis,buta gyereket összehozni?nagy az isten állatkertje.van csajod/pasid?ha nincs,sürgösen szerezz egyet.ugy látom nagyon viszket a bugyid.szakadj már le az oldalról.béna!
2011. dec. 5. 22:37
 33/41 anonim ***** válasza:
Drágaságom, attól, h téged elhagyott a pasid miután bejelentetted neki h sikerült felcsinálnia, még ne a világot utáld...
2011. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
szülés utáni depresszió... a kutyát és szegény gyereket is sajnálom... az apját nem igazán, az tuti nincs már veletek
2011. dec. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Kérdező: Te egy roppant bunkó és rossz indulatú nő vagy. Nagyon sajnálom szegény kutyát, valóban jobb helye lesz máshol.

Én nem vagyok kis pisis 54 évesen, de teljesen egyetértek 24éveskével.

2011. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Van gyermekem, 2 kutyám, és egy macskám.

Érdekes, meg tudom oldani, sőt, a gyermekemet is bevontam a kutyák körüli teendőkbe, miután elmúlt 2 éves, és nem kényszerből csinálja, hanem mert ő szeretné.

És nem ölebeim vannak.

2011. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdező tipikusan a "mindenki hülye csak én vagyok normális" esete.

Nem tűnik fel neki, hogy senki sem ért vele egyet, de biztos a többségben van a hiba. ;-)

2011. dec. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyereket is nevelni kell a kutyával kapcsolatos hozzáállásra, épp úgy mint a kutyát, hogy miként viselkedjen a gyerekkel!

Roppant felelőtlennek tartaak ezért! Már csak a bban bízhatok a gyereked érdekébe, hogy nem lesz kistestvére, nehogy neki is mennie kelljen!!!

2011. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

19:44 et is én írtam!

Még annyi, hogy nincs idő a kutyára, mert a gyerekednek van egy 10 cm-es sebe, stb...

Arra van időd, hogy 2 órát simán eltölts a gép előtt ilyen emberekkel, akik nem érzik át a bajod!

Ebből, ha fele fele arnyban osztod is törődtél volna mindkettővel legalább egy órát Okostojás!!!

2011. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
A kedves kérdező nekem már vagy 6 levelet küldött, és mikor megmondom neki a magamét, akkor meg hagyjam már békén. Mert miért nem vettem magamhoz azt a több, mint 100 kutyát, amit már megmentettem, miért dobtam el őket, meg ilyen baromságokat ír. Felfuvalkodott hólyag, semmire sem jó. Remélem a gyereke képes lesz normális felnőttként élni, mert ha az anyján múlik, akkor kétlem...
2011. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!