Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá apumat hogy...

Hogy vegyem rá apumat hogy karácsonyra kapjak egy Yorkshire terriert?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 21:10
1 2
 1/17 mus musculus ***** válasza:
Ha már elhatározta és nem az a puhítható fajta, leginkább sehogy. Nekem van két yorkim amúgy és lakásban is elvannak, nem igényelnek különösebb odafigyelést (most kizárólag a sajátjaimról beszélek, mielőtt lepontoznátok, nyilván nem mind ilyen). Ha gondolod, érvelhetsz ezzel is.
2011. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és abban tudsz segíteni hogyan szerezzek be egy ilyen kutyust olcsóbban ?
2011. dec. 5. 21:26
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak tenyésztőtől vásárolj, az viszont nem olcsó..60.100e között mozoghat az ára (tipp), úgyhogy sajnos ez lehet visszafogó tényező..:// Én is karácsonyra kaptam tavaly goldent :P
2011. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
fasza :/ am tudtam h nem olcsó :) de ennyiért nem kell :D ilyen 30ért még oké :D
2011. dec. 5. 21:49
 5/17 anonim ***** válasza:
olcsó sehol vagy tenyésztőtől, szaporítótól nehogy vegyél mert nagyon túl vannak már tenyésztve ezek a fajták csak beteges kutyát fognál ki , a menhelyen nézz szét szoktak lenni yorki-k vagy yorki keverék azok is cukik és ingyen van..a másik nem tudom van e M.O-n yorki fajtamentés esetleg ennek nézz utána..
2011. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Győri vagyok és a győri menhely honlapján már néztem a kutyusokat nem nagyon vannak :/ de azért köszönöm :)
2011. dec. 5. 21:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha akarata ellenére, családi nyomásra kerül kutya a házhoz, akkor nem fog szívesen pénzt áldozni rá, ha neadjisten beteg lesz (ami olcsó yorkinál gyakran előfordul, de még drágánál is), az meg nem jó senkinek. Várd ki, amíg elég érettnek tart a kutyatartásra, vagy amíg önálló életet nem kezdesz élni. Többen kibírtuk azt a pár évet :)
2011. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
16éves vagyok és szerintem már elégg érett vagyok 1 kutyához :)
2011. dec. 6. 12:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Apád szerint nem, és jelen pillanatban ez számít :) Vagy hát ha más miatt nem akar kutyát (szőr, költségek, előre bevizionált problémák), akkor az a baj ugye, azt meg kell vele beszélni. Tényleg, tulajdonképpen mit mondott, miért nem lehet kutyád?
2011. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert szerinte csak 1hétig foglalkoznék vele... mer 3éve volt 1kisegerem és hátkb 1évután már anyum etette... Meg ő azt mondja ha lesz kutyánk akk csak nagytestű -.-"
2011. dec. 6. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!