Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni kis yorki...

Hol lehet venni kis yorki kutyákat?

Figyelt kérdés
Lécci értelmes válaszokat pls. Köszi előre is!
2011. dec. 3. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rossz minőségű ebet akarsz pici pénzért, ott az expressz. de ha egészséges, jó kutyát akarzs, akkor mestertenyésztő
2011. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "A kutya" magazin ebben a hónapban pont a yorkiekról szól. Vannak benne bemutatók tenyészetekről, fajtagondozás, egy cikk kiskutyavásárlásról stb szerintem vedd meg és pl a bemutatott tenyészetek nagyon jók.
2011. dec. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szétnézhetsz menhelyeken is, de ott legtöbbször csak keverékeket talál az ember. Az én kutyám is menhelyről való, tacskó keverék és nagyon jó házikedvenc!
2011. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindenkinek!
2011. dec. 4. 18:12
 5/7 anonim válasza:
jól gondold meg, hogy yorkit akarsz-e. Csak akkor vegyél ilyen kutyát, ha nagyon sok időt tudsz vele tölteni. Egyébként meg jobban jársz ha másfajtát választasz. Nekem van egy 6 hónapos ördögfiókám. Sajnos nincs rá elég időm és így nagyon nehéz megnevelni. Úgyhogy szerintem jól gondold át. De ezeket leszámítva imádnivaló, és annyira édes tud lenni.
2011. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nóri2 ***** válasza:

vatera.hu

jofogas.hu

[link]

2011. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem most van 2 fiú és 1 lány, most 6 hetesek.Ha érdekel írj a jankly@indamail.hu címre.
2011. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!