Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá apumat hogy...

Hogy vegyem rá apumat hogy karácsonyra kapjak egy Yorkshire terriert?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem érdemes törzskönyv nélkül venni már csak azért sem mert sok a keverék és később derül csak ki. Én 60-ért vettem de minden volt hozzá. Megérte.
2011. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tesszék egy csomó Yorki vagy Yorki keverék keres ingyen gadát ezen a menhelyen: [link]
2011. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
egy kicsit tekerd lejebb ha rá mentél a linkra
2011. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 mus musculus ***** válasza:
A szőrt nem kifogásolhatja, ugyanis ez a fajta nem hullajtja, direkt így lett kitenyésztve, én már csak tudom. Egyébként hülyeség, hogy a tenyésztőtől vettek csak betegesek lehetnek, érdekes módon az enyémeknek 8 év alatt semmi bajuk sem volt (mondjuk egy beltenyészetet azért nem kockáztatnék meg). De ha az ár fontosabb szempont, szerintem is menj inkább menhelyre, ott párezerért kapsz egyet.
2011. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mus musculus ***** válasza:
(Vagy ingyen)
2011. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Akiteki ***** válasza:
Itt van a bibi. Az egérre is ráuntál, pedig azzal messze nem kell annyit foglalkozni, mint egy kutyával. Majd ha már saját életed lesz és nem a szüleidre marad a kutyatartás gondja, akkor vegyél.
2011. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogod tudni rávenni mert egyenlőre még ő tart el téged. És a közhiedelemmel ellentétben sokat kell vele mozogni és ha egy egérre ráuntál akkor egy yorkiera is hamar ráfogsz unni és számolnod ell azzal is hogy ezek a kutyák 10-17 évig is elélnek
2011. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!