Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 Hónapos amstaffotok milyen...

6 Hónapos amstaffotok milyen súlyú volt?

Figyelt kérdés

Az enyém nekem kicsinek tünik 17-18 kg kan, nem sovány inkább kis izmos de mégis olyan kicsinek hat.

Megköszönném ha tényleg csak olyanok irnának akiknek ilyen kutyájuk van , volt.


2011. dec. 6. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem most 5 hónapos és 15 kg.

ÉS ő sem sovány inkább szálkás. ÉS ez is a normális.Nekem nem tetszenek ezek a lakótelepi fatörzsű amstaffok akiknek ilyen tubustetsük van.Egy amstaffnak nem is szabad daginak lennie. Ez a súly pont ideális!Csak nefelejtsdel növelni hónapról hónpra az étel emnnyiséget csak ne vidd tulzásba!:)

2011. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia . nekem is most hat hónapos , illetve hat és fél a szuka staffim. Most 19 kg

Egyébként ismerek 6és 4 hónapos kan piteket (kb ugyanaz ugye :D ) akik 22 kg-osak. Szóval ne csüggedj, attól függ, milyen a genetikája, lehet hogy észre sem veszed, és hirtelen el kezd hízni, nőni. Mint az enyém :D :)

2011. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok . az elsőnek üzenem , hogy ezek is lakótelepi staffik, és gyönyörű izmosak. foglalkozni kell velük , ennyi . :)
2011. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még csak most lessz hat hónapos nem töltötte még be. Az enyém is lakótelepi, sokat van mozgatva. Az apja robosztus nagy kutya, remélem valami hasonló lessz ő is :)
2011. dec. 6. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
egyébként az én szukám , a kacsa farhát - tészta kombótól kezdett el hihetetlen iramban nőni, izmosodni . komolyan! próbáld ki , egy héten 3x lehet neki nyugodtan adni, imádni fogja , és nem is drága
2011. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni, az enyém prémium tápot kap 30% fehérje 16 zsír, meg szoktam neki rizst főzni.
2011. dec. 6. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)


Nem akartam evvel megbántani senkit sem:) Csak sajnos az átlag lakotelelpi kutyák az öreg bácsi-néni kutyusai akik ugyanabba a temoba halaldnak tehát nem mozzognak,és rádaásul etetik akarva kaaratlanul ha a kuta az asztalhoz közelit:S Képett linkeltek a kutyusaitokrol?:)

2011. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos 14,5 kg. :)
2011. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg ,sajnos én is találkozom olyan amstaffokal. Én naponta minimum 2,5 órát foglalkozom vele intenziven, persze most még játékosan.
2011. dec. 6. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!