Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya lehet cukorbeteg?

MARIANN06 kérdése:

Egy kutya lehet cukorbeteg?

Figyelt kérdés
Az én kutyám remeg a csokoládéért.Tudom hogy nem szabad neki adni de azért néha szoktam, és falná csak falná be a tábla csokit.Vagy csak szereti az édességet?
2011. dec. 6. 16:50
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:

Köze nincs hozzá, hogy remeg a csokiért.

Általában a helytelen etetés miatt alakul ki. (Pl. állandóan előtte a kaja és egész nap csipeget belőle.) Van öröklődő változata is.

Az első tünetek, hogy a kutya feltűnően sokat iszik és nagyon sokat és világos színűt pisil.

A csokiért azért remeg, mert imádja. Az egyik kutyám a mézzel csinálta ezt. Egyszer adtam neki torokgyulladásra, utána csak megláttam a maciflakont és remegett érte.

2011. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne nyugodj meg csak azért, mert valaki azt mondta, hogy nem kell kezelni a cukorbeteg kutyát. Ismerősnek is inzulinon van a kutyája, meg speciális tápon. De ismétlem, a csokihoz ennek semmi köze :)
2011. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Akiteki ***** válasza:
Egyik ismerősöm kutyája meg is vakult már a cukorbetegségtől. 6 éve folyamatosan pofázom neki, hogy ne legyen álló nap a kutya előtt a kaja. De meg sem hallja. Meg is lett az eredménye. Napi 3x inzulin. De a kaja még mindig ott van és a kutya gurul.
2011. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!