Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy lehessen kutyusom? (lent)

Figyelt kérdés

havanese-t szeretnék. kb 5 éve kérem anyáékat hogy engedjék meg. de sehogy sem tudom őket rávenni. pedig néha már sírva alszok el.

Elmondhatatlanul szeretném.. Van sok barátom de akarok valakit, vagy valamit aki mindig itt van velem. Testvérem sincs és így tök egyedül érzem magam.

5éve könyörgök folyamatosan de akkor sem.. pedig már annyiszor elterveztem hogy tanítgatnám meg mi lenne a neve.. fésülgetném..

kérlek segítsetek!


2011. dec. 7. 21:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ugyanez a probléma nálunk is. :( Én is évek óta nyöszörgök, hogy kutyust szeretnék, pedig mi kertes házban élünk.. Ahogy nálad is, nálunk is ez a fő probléma, hogy úgy gondolják nem törődnék vele. Nekem viszont egyáltalán nincs sok barátom, csak leginkább internetes ismerősök. (mind messze laknak) és szükségem lenne valakire, akiről gondoskodhatnék. 22 éves leszek nemsokára, különköltözni nem tudok még, de így se engedik.. Pedig szerintem elég felelősségteljes lennék. Nem tudom én se mit tehetnénk:) Ahogy a többiek írták én is próbáltam többször leülni velük, szépen megbeszélve, vagy épp sírva.. egyik se jött be. Nem szabad feladnunk!:))
2011. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 rezangyi ***** válasza:
Először is arra gondolj hogy ha mindenképpen akarod a kutyát azt nyárra időzítsd.Akkor nincs iskola lenne időd nevelgetni, ha egyedül kell hagyni amikor megkezdődik a suli nem lesz vele gond.A másik dolog fel kell készülnöd, hogy a kutyát etetni kell, orvoshoz vinni oltatni.Ezek elég drága dolgok egy oltás kb 3500Ft és ebből bizony sok lesz neki kölyökként. A másik ami beválik úgy vidd haza a kutyust, hogy előbb körbekérdezel ha mégsem jön össze legyen hová leadni egy barát, ismerős,rokon.Ez anyudékat is megnyugtatja ha tudják hogy van hová vinni!Ezeket szépen elmondod nekik sokat segítesz otthon ja és olyan kutyát válassz ami kevésbé ugatós:) Hidd el előbb utóbb belemennek kiskoromban én is ezt tettem és bevált:)
2011. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!