Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted szép a kutyánk?

Szerinted szép a kutyánk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


eredetileg azért vettük hogy a halastavunkon őrködjön, de megszerettük és megtartottuk.

8 hónapos most.


2011. dec. 7. 21:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép:)

Az egyik kutyám hasonló, ő holland juhászszerű keverék.

(hollandjuhász-->)


[link]


Amikor hazahoztam, 2 hónapig telefonálgattak a nagymamámnak a környéken lakó vén szatyrok, akik láttak vele sétálni, hogy "Te Ilonka! Hogy lehet ilyen csúnya kutyája az unokádnak, ez olyan, mint a sátán kutyája!":D:D:D



Hát, én csak röhögök rajtuk, tudom, hogy a kutyám gyönyörű, tökéletes, szerelmes vagyok belé...:D



Őrkutyának attól függ...

Mennyire lakott a terület, mennyire jó a kerítés a tó körül, stb...

Ha lehet, azokat a kutyákat is mozgassátok azért, ne kelljen egész életükben ott lenniük, az állatkínzás...(szerintem.)



Mindenféle pásztorkutya jó a célra elvileg, de szerencsésebb, ha nem egyedül tartjátok őket...



Mellesleg szerintem tök felesleges elhagyatott helyre kutyát tenni őrzésre, mert ma már vagy beetetik őket, vagy ultrahangos riasztóval megzavarják a kutyát...(gyorsabb, mint megvárni, amíg hat a méreg...és legalább nem hal bele a kutya, csak pár napig zavarodott lesz szegény.)

2011. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

köszi mindenki válaszát!

3 hetes kora óta neveljük, nagyon játékos és erős. hihetetlenül okos, már csak ha rámutatok valamire megérti mit akarok. olyan aranyos, imdja a simogatást, játékot. muszály volt levágatnom a hosszú hajam mert mindig húzta harapdálta. van egy 16 hónapos kislányunk, most az fog következni hogy összeszoktatjuk őket. eddig azért nem ment mert a lányka még nem járt teljesen stabilan, a kutya meg óvatlanságból fellökte volna.


én csivaván meg hasonló tipusú kutyákon kivül bármelyik fajtát kedvelem.

2011. dec. 8. 12:25
 23/37 anonim ***** válasza:

még hogy undorító.. de bunkók vagytok!

egyébként igen , a staffi nem való őrzőkutyának, túlságosan is "embercentrikus" :)

nekem is staffim van , bár a tigris csíkosak nekem sem a kedvenceim , de nektek tetszik , szeretitek , ez a lényeg!

2011. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh,szerintem GYÖNYÖRŰ !


Nekem is amstaff-om van és szinte ugyan ilyen,csodálatos blökid van !


Nem minden esetben igaz,hogy bárkit beenged...mondjuk az még egy dolog,csak ki ne engedje amég nincs gazdi ott :)


Ismerősöm staff.ja csak akkor enged ki bárkit ha odaszólnak neki.

2011. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Minden kutya szép de ez alig hasonlít amstaffra...
2011. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ez egy tökéletesen szép Amstaff !
2011. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
tegnap 21:55, miért nem hasonlit amstaffra?
2011. dec. 10. 17:35
 28/37 A kérdező kommentje:
2011. dec. 10. 17:38
 29/37 A kérdező kommentje:
feltöltöttem még néhany képet, tegnap készitettük.
2011. dec. 10. 17:40
 30/37 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Én már válaszoltam (tündér:)), csak gondoltam, biztonság kedvéért leírom:


Látom, van szögese. Kifelé fordítva. Így oké.:)

De ha befelé fordítjátok, műanyag védők nélkül komoly sebet tud okozni! Érdemes lenne védőt beszerezni, ha befordítva is alkalmazzátok (bár bízom benne, hogy nem gondoljátok, hogy szükség van rá.:))

2011. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!