Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted szép a kutyánk?

Szerinted szép a kutyánk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


eredetileg azért vettük hogy a halastavunkon őrködjön, de megszerettük és megtartottuk.

8 hónapos most.


2011. dec. 7. 21:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ezeken a képeken sokkal aranyosabb! Az előző képeken elég vadnak tűnt! Nekem se ez a kedvenc fajtám de attól még szép!
2011. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
kedves Tündér, nem fogjuk a védőt befele forditani, az bizti. csak Mikulási ajándéknak szántuk, hogy *nagykutyás* kinézete legyen (a kis piros nyakörv kicsi lett már)
2011. dec. 10. 19:20
 33/37 anonim ***** válasza:

Örülök!:)


(Bocsi, csak sosenem lehet tudni...:))


Nagyon dögös;)

2011. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én az ilyen fajták nagy szerelmese vagyok, de egy 8 hónapos kutyának nem így kellene kinézne. Az enyém 6-7 hónapos volt ilyen:

[link]

[link]

[link]

[link]

Amúgy érdekes színe, szép kutya, de semmi izma stb. Egy ilyen kutyának nem így kellene kinéznie.

Az enyém családi kutyának indult, imádtuk szerettük, de sajnos nem nálam volt. Aztán azok, akiknél volt megunták, és kikerült telepre. :/

Most így néz ki:

[link]

[link]

2012. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden kutya szép... :)
2012. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
0%
ez az amstaff sztm még véletlenül sem.!! és nagyon csúnya kutya!
2012. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nagyon szép
2012. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!