Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hétvégi Budapest CACIBra...

A hétvégi Budapest CACIBra van beugró?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor mennyi kb.? És saját kutyát be lehet vinni?
2009. máj. 15. 18:36
 1/9 ketteske ***** válasza:
Van beugró és lehet vinni saját kutyát. Tavaly legalábbis így volt.
2009. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
beugró mindig van ha nem állítasz ki kutyát, nem szokták beengedni az egyéb kutyákat, de én volt már hogy vittem be olyat ami nem versenyzett, a biztonságin sokminden múlik
2009. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
hát én úgy tudom fel kell venni a szervezőkkel a kapcsolatot, és van egy fizetési határidő. Kapsz csekket is róla. Nem tudom, hogy csak így az utolsó pillanatban még befizetheted-e. Amúgy persze, hogy bevihetsz saját kutyát (de akár a szomszédét is beviheted xD), lényeg hogy tk-e legyen.
2009. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jaaaj előző vagyok már értem, hogy gondolod. Félreértettem bocsi. Azt hittem, nevezni akarod :) Beugró van, ott álnak a jegyesek(akik adják a jegyet na) és szerintem beviheted a sajátodat (legalábbis ahol én voltam ott voltak más kutyák is)
2009. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet bevinni, de mi is sokszor viszünk olyan kutyát is, amelyik nincs nevezve, és még senki nem nézte meg, hogy mind nevezett-e. A kutyádat viszont csak akkor vidd be ha jól tűri nagyon sok kutya közelségét, mert egy ring mellett folyamatosan cirkuszoló kutya felidegesítheti a kiállított kutyákat is, akiket emiatt nem tudnak rendesen felvezetni.
2009. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a belépő 1000FT alatt szokott lenni, 7-800FT ha jól emlékszem, de régen mentem már be belépővel kiállításra (nevezett kutyával egy ember ingyen bemehet).
2009. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kis kiegészítés, bármilyen kutyát be lehet vinni de legyen OLTÁSI KÖNYV tk-nem kell hozzá.
2009. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az oltási könyv önmagában nem elég, egy évnél nem régebbi veszettség elleni oltásnak meg kell lennie, ezt általában meg is nézik.
2009. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2009. máj. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!