Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől csinálja ezt? (részletes...

Mitől csinálja ezt? (részletesen kifejtve ld. Lent)

Figyelt kérdés

A kutyusom( 2 éves kislány) néhány napja kapott egy játékot ami csipog, korábban nem volt iylen játéka..először furcsán nézett rá mintha valami kis lény lenne..majd pár nap múlva elkezdte vinni magával mindenhova..5 percenként megnézi nyüsszög, ráfekszik olyan mintha úgy bánna vele mintha a kölyke lenne...soha nem csinált még ilyet..éjszaka bent alszik és akkor szoktuk kiengedni a kertbe ha kikéreszkedik,és eddig mindig végigaludta az éjszakákat de mióta van ez az őrülete azzal a játékkal felkel hajnal 4kor , h kimenjen befeküdjön a házába a játék mellé majd visszakérezekedik..

hallottam már olyanról, hogy álvemhesség mikor a lány kutya nem vemhes hanem olyan tünetei vannak de főleg a vislekedésében mutatkoznak meg változások, úgy hogy elkezd anyáskodni kis dolgok felett...szerintetek az lehet? vagy mitől lehet? kezdek érte aggódni hogy ilyen furcsán viselkedik.


2011. dec. 8. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Az álvemhesség egyik tünete hogy lyukat próbál ásni még a lakásban is, mert keresi a helyet a kölykeinek hogy elrejtse őket. Meg kb az amit leírtál.
2011. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, ez álvemhesség lesz...

Érdemes megmutatni egy dokinak, mert az emlőivel ilyenkor adódhat gond...

Ivartalaníttassátok, az segíteni szokott a dolgon.

2011. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is álvemhesség.
2011. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy doki és ivartalanítás, addig is az összes játékát pakoljátok el, hogy ne tudjon "anyáskodni" felettük! Ha vége az álvemhességnek, akkor visszakaphatja a játékokat!
2011. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:

Nézd meg a cicijeit. Az álvemhességkor megduzzadnak, néha még tej is jön belőle. Kb. 2 hónappal a tüzelés után szokott jelentkezni, amikor a normál ellés várható lenne.

Ha ilyen nincs, akkor csak simán szereti.:)) Nekem egy kan kutyám csinálta ugyanezt a plüssmacijával. Sehova nem ment nélküle, aludni is vitte magával az ágyába.

2011. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy álvemhes, mint hogy nem. Vegyétek el a játékait, ne babusgassátok annyit, és figyelgessétek a cicijeit, ha pedig valami nem normálisat tapasztaltok ott, vigyétek dokihoz.
2011. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg állvemhesség.
2011. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

meg néha reszket meg nyüszít, és msot is felhoztam a szobámba meglátott egy játékot a földön és elkezdett nyüszíteni és mindenképpen el akarta érni..az emlőivel nincsen semmi probléma meg a hasa se nagy..sokat van a házába a kis játékát őrizgetve meg az ágyában..meg mindig felugrik a kanapéra és bújik oda valakihez..el fogom vinni dokihoz mert sose viselkedett még így:(

köszi a megerősítést:)

2011. dec. 8. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha bújós is lett, akkor az szinte biztos, hogy álvemhesség.

Ismétlem: a játékokat vegyétek el tőle, mert csak rontja a helyzetet, ha beleélheti magát az anyaságba! Ne is babusgassátok annyit, legyetek vele keményebbek, mint amúgy. Ez nem kegyetlenség, jót tesz neki, legyetek erősek.

2011. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megpróbálom, csak az a baj, h ma már eléggé dajkáltam meg ölelgettem és kézből etettem..:S huh megpróbálok keményebb lenni..nehéz lesz az biztos, de köszi a tanácsot!:)
2011. dec. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!