Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasonlítasz a kutyádra - vagy...

Hasonlítasz a kutyádra - vagy ő rád?

Figyelt kérdés
küllemre és jellemre is értem...:)
2011. dec. 8. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem goldenem van, és sokan mondták hogy hasonlítunk.

Jellemre meg méginkább :)

Golden létére iszonyatosan pörgős és hiperaktív, kis bolond <3

2011. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bichon frise-m van és jellemre nagyon is hasonlítunk...ugyan olyan mint én kutyába és ez fordítva érdekes de így van..leírom ha nem gond..


kutyám

- barátságos, nyugodt ,nagyobb gyerekekkel és felnőttekkel jól kijön,bizonytalan más kutyákkal de egy idő után felenged..


én

-barátságos,nyugodt én az emberekkel vagyok bizonytalan nehezen nyílok meg idegenek között, de egy idő után feltudok szabadulni ,minden kutyával jól kijövök..


szóval eléggé hasonlítunk jellemben :)

2011. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pont egy órája beszélgettünk erről az apukámmal, hogy én menyire nem hasonlítok küllemben a kutyámmal.. de jellemben annál inkább, mindketten akaratosak és hűségesek vagyunk, és ha valakit igazán szeretünk, akkor azt az életünk árán is megvédenénk.. nyugodtak vagyunk és megfontoltak. most elsőre ennyi ugrott be, de biztos vannak még közös tulajdonságok :)
2011. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nahát!:)


köszönöm a válaszokat, bevallom, erre számítottam...:)

én először kicsit hülyeségnek tartottam ezt a tükörmódszert, mert 4 kutyám van, és mind a 4 más személyiség...

de rájöttem, hogy valójában önmagukhoz képest nagyon is nyugodtak (én is), elég higgadt, de vidám kutyák (én is)...



Jöhetnek még válaszok, akár ellenpélda is!:):)

2011. dec. 8. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ő is 50 kiló meg én is.
2011. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék, hogy illik hozzám a kutyám.

Egyikünk sem válik fajtája díszévé, de - ahogy a csúnya emberek szokták mondani - ami igazán fontos, a szív és az ész a helyén van :)


Ezek után nemigen lehet úgy mondani bármit is, hogy az ne hasson öntömjénezésnek, de a kutyám a közepesnél egy csöppet értelmesebb, nagyon tanulékony, és minden szavamat megérti.


Nagyon barátságos, mindenkivel jól kijön, és folyton vidám. Könnyű szeretni, és nagyon népszerű tud lenni.


Viszont a negatívumokban is rám hasonlít. Ha egyszer leszúrom valamiért, utána folyton megalázkodik és bocsánatot kér, néha igen nagyon makacs tud lenni, hihetetlenül népszerűségvadász és hízelgő.


Ami a külső hasonlóságot illeti, neki is nagy barna szemei vannak, nincs és nem is lesz kölyke, világos a szőre, és keverék :) Az átlagosnál NAGYOBB termetű, és van némi túlsúlya, mert imád enni.


De inkább úgy fogalmaznék, hogy a kutyám nagy alkalmazkodóművész. A külsejét leszámítva én neveltem ilyenné :)

2011. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rezangyi ***** válasza:
Hát a küllemi kérdés hülyeség..Én nem szeretnék hasonlítani egy rotira...:) Viszont a jellembeli hasonlóság nagyon is igaz.A kutya úgy fejlődik jellemben amit tőled lát és amit tőled tanul.Az én kutyám nagyon bolondos rendkívül játékos örökmozgó sok csibészséget elkövet.Mint én:) De ha komolyság kell akkor odateszi magát.Ezt látta és ezt tanítottam neki.Megint tudok példát mondani a pitbullokra egy nyugodt,tapasztalt embernél egy oltási barátságos játékos megbízható kutya.De egy racoskodó fiatal suttyónál aki fel akar vágni vele nyílván az ő nevelése alatt egy labilis,agresszív kutya lesz.
2011. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!